fbpx

Ohydna ulotka o festiwalu Owsiaka Pol’and”Rock.


Subksrybuj nas na Google News

“Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu lepiej byłoby uwiązać kamień młyński na szyi i wrzucić go w morze”

Gazeta lubuska otrzymała od jednego z czytelników ulotkę z wizerunkiem Chrystusa w koronie cierniowej i apelem do mieszkańców Kostrzyna nad Odrą. Ulotki rozwieszono w całym mieście.

Autorzy apelu uważają, że Pol’and’Rock Festiwal nie jest odpowiednim miejscem dla dzieci i osób małoletnich. W apelu, który skierowany jest do rodziców i dziadków, czytamy sugestię, że dzieci “umierają przez narkotyki i inne używki”. W zamian autorzy apelu w czasie trwania Pol’and’Rock Festiwalu 2019 zapraszają do kostrzyńskich kościołów, gdzie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

Apel do mieszkańców Kostrzyna nad Odrą

Wobec zbliżającego się Pol’and’Rock Festival 2019 i licznych zachęt odwiedzania go rodzinnie, gdzy na festiwal przyjeżdżaja młodzi ludzie z dziećmi, przypominamy, że nie jest to odpowiednie miejsce dla dzieci i małoletnich.

Pan Jezus w ewangelii św. Marka (9.42) powiedział “Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu lepiej byłoby uwiązać kamień młyński na szyi i wrzucić go w morze…”

Drodzy Rodzice i Dziakowie !

Nie bądźcie powodem zgorszenia dla swoich dzieci i wnuków !

W dniu śmierci spotykamy przecież wszyscy Pana Boga i będziemy sądzeni! Niech nasze rodziny będą silne Bogiem, Jego Miłością, niech w jedności i pokoju wychowują swoje dzieci, a przez zgorszenie nie jedne matki i ojca już płaczą nad zgubnym życiem ich dzieci! Przez narkotyki i inne używki umierają!

My zapraszamy w tym okresie do naszych kościołów na adorację Najświętszego Sakramentu i tam polecajmy Bogu naszych bliskich, przepraszając i wynagradzając za zgorszenie i wszelkie grzechy. króluj nam Chryste!

Organizator modlitwy -Wspólnota dla intronizacji NSPJ z Kostrzyna.

Do tej pory nie było wypadków z z dziećmi.

W Gazecie Lubuskiej, która ma stały kontakt z organizatorami festiwalu przypomina, że na terenie Pol’and’Rock Festiwalu przygotowane są miejsca dla rodzin z dziećmi. Na wzgórzu ASP organizowane są warsztaty z różnych dziedzin nauki i sztuki, w których mogą brać udział również osoby najmłodsze. W policyjnych statystykach z ostatnich lat nie ma przypadków, w których najmłodszym uczestnikom festiwalu stałaby się krzywda.

Autorem ulotek, które rozwieszono na terenie miasta, jest Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Organizatorzy festiwalu otrzymali od nas treść apelu. Nie zdecydowali się jednak skomentować sprawy.

Mieszkańcy poparli organizację Pol’and’Rock Festiwalu

Dodajmy, że w zorganizowanej przez niezależną firmą na początku 2019 r. ankiecie władze Kostrzyna pytały mieszkańców, czy chcą, aby w mieście odbywał się Pol’and’Rock Festiwal. Blisko 78 proc. kostrzynian odpowiedziało wtedy “tak” lub “raczej tak”. 12 proc odpowiedzi to “nie” i “raczej nie”. Zdecydowana większość osób, ponad 80 proc. uznała, że Przystanek Woodstock, a obecnie Pol’and’Rock Festiwal jest dobrym nośnikiem wiedzy o mieście, jest dobrą promocją miasta na arenie ogólnopolskiej, a nawet arenie międzynarodowej.

**PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2019): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje**

Przygotowania do festiwalu są już w końcowej fazie. Sceny wybudowane trwa instalacja osprzętu. Pociągi tez się znalazły.

Władze próbują Owsiakowi utrudnić życie z każdej strony. Na jednych z ostaniach konferencji ujawnił , że dostał mandat w wysokości 150 zł za słowa które nie spodobały się władzy. Od tego mandatu złoży odwołanie.

Jerzy Owsiak ukarany mandatem.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments