fbpx

Gen. Bieniek zdradza kiedy Rosjanie zabiją Putina


Subksrybuj nas na Google News

Gen. Mieczysław Bieniek zapytany o to, czy możliwy jest zamach na życie Władimira Putina oraz przewrót pałacowy w Rosji. Wojskowy stwierdził, że wszystkie scenariusze są możliwe – jest jednak pewna szczególna okoliczność, która może sprawić, że najbliższe otoczenie dyktatora postanowi zrobić porządek ze swoim władcą absolutnym.

Generał Mieczysław Bieniek, były zastępca dowódcy ds. transformacji NATO, specjalista ds. wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych, mówił w “Sednie sprawy” na antenie Radia Plus, że żaden z celów rosyjskiej armii nie został osiągnięty:

Przewaga Rosjan jest miażdżąca w sprzęcie lądowym, powietrznym w możliwościach ataku a kilkunastu stron, to widać. Ale widać również ich braki w wyszkoleniu w działaniu w moralach przede wszystkim i w tym jak prowadzą operacje. Żaden z celów operacji tego pierwszego etapu 4,5 dniowego nie został osiągnięty. Infrastruktura wojskowa Ukrainy nie została zniszczona. Została poważnie naruszona ale nie została zniszczona. Ukraina dalej zachowała zdolność do prowadzenia działań bojowych, manewrowych, obronnych. Wojska Ukrainy charakteryzuje wysokie morale wręcz niewiarygodne. Przywództwo państwa jest zaangażowane zarówno politycznie, ekonomicznie ale i militarnie ocenił generał.

Szansa na uwolnienie narodu rosyjskiego od Putina

Generał Bieniek został zapytany, czy możliwy jest zamach stanu lub przewrót pałacowy w Rosji, jeżeli generałowie albo oligarchowie uznają, że Putin ciągnie ich na dno.

– W obecnej sytuacji niczego nie można wykluczyć wszystkie scenariusze są możliwe. Gdyby ktoś się zdecydował, ktoś z dowództwa, czy sam Putin na ruch ostateczny, czyli użycie broni taktycznej jądrowej czy innej nie wykluczam takiej okoliczności. Użycie takiej broni to jest holokaust nie tylko dla Ukrainy ale może i dla Europy a konflikt może się rozlać na cały świat – stwierdził.

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zakamarek
zakamarek
2 lat temu

Z całego serca życzy tej gnidzie śmierci w niewiarygodnych meczeniach.

polka
polka
Odpowiedź do  zakamarek
2 lat temu

jeszcze ten ruski bydlak zanieczyszcza powietrze.