fbpx

Giertych ostro w obronie wierzących. Migalskiemu pospadają kapcie?


5 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Marek Migalski wypowiedział się w kontekście mijających świąt wielkanocnych. Politolog z Uniwersytetu Śląskiego wezwał osoby wierzące by “dorosły”. Mecenas Giertych jako człowiek wierzący nie mógł przepuścić słów Migalskiego płazem. Ostro skomentował wpis profesora.

“Jezus Chrystus umarł i zmartwychwstał” Migalski: Bójda!

– Bóg nie wstał z martwych, bo nigdy nie umarł. Nie umarł, bo nigdy się nie narodził. Bogowie nie istnieją – pisze Migalski i dalej zwraca się do osób wierzących. Dorośnijcie i zacznijcie myśleć. Przed ludzkością mnóstwo spraw do rozwiązania i potrzebujemy także umysłów osób do tej pory wyjaśniających świat bajkami o aniołach i bogach – stwierdza politolog.

Mecenas Roman Giertych w odpowiedzi na wpis Migalskiego stwierdza, że ten nie posiada w sobie wrażliwości i otwartości na poglądy innych osób.

– Można nie wierzyć w Boga. To prawo każdego i warunek wolności. Ale nazywanie religii bajką świadczy o braku wrażliwości dla poglądów osób, które mają w tej sprawie inne zdanie – napisał

A Wy co sądzicie? Kto ma rację?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Feliks
Feliks
2 lat temu

Jeśli Migalski napisał, to “BUJDA” a nie “BÓJDA”!!!!!!!!!!!!

lubin 333
lubin 333
2 lat temu

Ale ja napiszę bujda na resorach , Pani Giertych.

Rafapon
Rafapon
2 lat temu

Panie Giertych, jeśli miałbym zastosować się do pańskich rad, to powinienem również zacząć szanować poglądy zapiekłych komunistów oraz faszystów świętujących urodziny Hitlera.

bis0
bis0
Odpowiedź do  Rafapon
2 lat temu

Komuniści i faszyści – to fakty historyczne nie podlegające dyskusji. W przeciwieństwie do nich istnienie Chrystusa jako Boga jest wątpliwe i nie udowodnione. Niestety uważam, że do jednak bajka “Z mchu i trocin”

pseudowiara?cy co?
pseudowiara?cy co?
2 lat temu

na świecie ludzie szykują się do podróżyna Marsa,wysyłają sondy poza układ słoneczny,zajmują się coraznowymi cząsteczkami,antymaterią ….a u nas bajdury,ciemnota ,do za ciemnotą stoi kasa,która utrzymuje bajarzy…..