fbpx

Giertych ostro w obronie wierzących. Migalskiemu pospadają kapcie?


5 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Marek Migalski wypowiedział się w kontekście mijających świąt wielkanocnych. Politolog z Uniwersytetu Śląskiego wezwał osoby wierzące by “dorosły”. Mecenas Giertych jako człowiek wierzący nie mógł przepuścić słów Migalskiego płazem. Ostro skomentował wpis profesora.

“Jezus Chrystus umarł i zmartwychwstał” Migalski: Bójda!

– Bóg nie wstał z martwych, bo nigdy nie umarł. Nie umarł, bo nigdy się nie narodził. Bogowie nie istnieją – pisze Migalski i dalej zwraca się do osób wierzących. Dorośnijcie i zacznijcie myśleć. Przed ludzkością mnóstwo spraw do rozwiązania i potrzebujemy także umysłów osób do tej pory wyjaśniających świat bajkami o aniołach i bogach – stwierdza politolog.

Mecenas Roman Giertych w odpowiedzi na wpis Migalskiego stwierdza, że ten nie posiada w sobie wrażliwości i otwartości na poglądy innych osób.

– Można nie wierzyć w Boga. To prawo każdego i warunek wolności. Ale nazywanie religii bajką świadczy o braku wrażliwości dla poglądów osób, które mają w tej sprawie inne zdanie – napisał

A Wy co sądzicie? Kto ma rację?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Feliks
Feliks
15 dni temu

Jeśli Migalski napisał, to “BUJDA” a nie “BÓJDA”!!!!!!!!!!!!

lubin 333
lubin 333
15 dni temu

Ale ja napiszę bujda na resorach , Pani Giertych.

Rafapon
Rafapon
15 dni temu

Panie Giertych, jeśli miałbym zastosować się do pańskich rad, to powinienem również zacząć szanować poglądy zapiekłych komunistów oraz faszystów świętujących urodziny Hitlera.

bis0
bis0
Odpowiedź do  Rafapon
15 dni temu

Komuniści i faszyści – to fakty historyczne nie podlegające dyskusji. W przeciwieństwie do nich istnienie Chrystusa jako Boga jest wątpliwe i nie udowodnione. Niestety uważam, że do jednak bajka “Z mchu i trocin”

pseudowiara?cy co?
pseudowiara?cy co?
15 dni temu

na świecie ludzie szykują się do podróżyna Marsa,wysyłają sondy poza układ słoneczny,zajmują się coraznowymi cząsteczkami,antymaterią ….a u nas bajdury,ciemnota ,do za ciemnotą stoi kasa,która utrzymuje bajarzy…..