fbpx

Giertych przeprasza za pomyłkę drukarni. Miała być “Kronika pięknej zmiany”, a wyszło Kronika podłej zmiany”. Drukarz to był Niemiec.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] K [/boombox_dropcap]

olejna książka autorstwa Romana Giertycha ostatecznie nosić będzie tytuł “Kronika podłej zmiany ” pomimo szczerych chęci autora aby tytuł brzmiał “Kronika pięknej zmiany” Być może drukarnia była w rękach rosyjsko-niemieckich i zatrudniała złośliwych drukarzy.

W ramach rekompensaty nasza redakcja zobowiązuje się, do dostarczenia Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu egzemplarza z podpisem autora, oczywiście jeśli tylko będzie takie życzenie.

List do Jarosława.

Drogi Kuzynie!

Chciałbym z radością oznajmić Ci, że już niedługo wyjdzie zapis Twoich wspaniałych rządów. Będziesz mógł poczytać wszystkie moje rady, życzliwe komentarze oraz wsparcia jakie przez ostatni okres czasu wspierały twoją ekipę. Niestety pomyłkowo w drukarni zamiast „Kronika Pięknej Zmiany” drukarze, prawdopodobnie pod wpływem rosyjsko-niemieckiego spisku, dali nazwę „Kronika PODŁEJ Zmiany”. Tak więc tytułem się nie przejmuj tylko patrz na treść, która aż roi się od przejawów życzliwości wobec Ciebie i Twoich ludzi. Raduj się lekturą i pamiętaj: na mnie zawsze możesz liczyć.

To może być największa afera “IV RP”. Giertych domaga się powtórnej sekcji zwłok. To już trzecia osoba nie żyje która była związana z tą sprawą.

Twój życzliwy

Roman

PS Książkę będziesz mógł kupić od 1 grudnia w księgarniach. Twoje zdjęcia do „Kroniki” wybrałem najlepsze jakie znalazłem. Zadbałem też o dobry wybór zdjęć twoich wiernych ludzi.

Grupa sympatyków i wsparcia Romana Giertycha na facebooku znajduję się pod tym linkiem Przełącz się do nas.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments