W PSL po eurowyborach atmosfera jest gorąca. Struktury są podzielone, co do tego, jaki kierunek partia powinna obrać w kampanii parlamentarnej, a kilku prominentnych posłów otwarcie krytykuje w mediach Koalicję Europejską. Decyzje, które zapadną w najbliższych tygodniach, mogą przesądzić o być albo nie być ludowców na polskiej scenie politycznej.

Jest tak jak przed wyborami – jedna połowa twierdzi, że g***o byśmy mieli, a nie mandaty, gdybyśmy poszli samodzielnie; druga – że samodzielny start dałby nam więcej miejsc w Parlamencie Europejskim – powyborcze nastroje w strukturach PSL opisuje nam jeden z działaczy partii. Zaplanowana na 1 czerwca Rada Naczelna partii zapowiada się na burzliwą.

To właśnie w tym gremium dojdzie bowiem do pierwszych podsumowań eurokampanii i wyniku samych wyborów. A także, i to być może najważniejsze, zarysowania kierunku, w którym ludowcy pójdą przed… czytaj dalej

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów