fbpx

Gowin w tarapatach. Opozycja nie chce mieć z nim nic wspólnego. Czarzasty poparł Tuska


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Gowin ma duży problem, gdyż po odejściu z ław rządowych PiS, nikt nie chce mieć z nim nic wspólnego. Polityk prawdopodobnie myślał, że po kłótni z Jarosławem Kaczyńskim wszystko jakoś się ułoży, a gdy zacznie mówić antypisowsko opozycja sama będzie go prosić by był jej częścią. Nic bardziej mylnego. Donald Tusk podczas weekendowego spotkania z młodymi stwierdził, że Gowin powinien być raczej w kręgu tych, którzy są osądzani, a nie sądzą i nie widzi z nim żadnej politycznej przyszłości. Teraz Włodzimierz Czarzasty zabrał głos w sprawie Gowina i nie jest to głos, delikatnie mówiąc, przychylny.

Donald Tusk w mocnych słowach uderzył w weekend w Jarosława Gowina. W trakcie politycznego spotkania we Wrocławiu lider Platformy Obywatelskiej zapowiadał z mównicy, że krakowski polityk “będzie rozliczany, a nie będzie rozliczał”.

Równie gorzkich słów byłemu wicepremierowi nie szczędził w programie “Tłit” Wirtualnej Polski Włodzimierz Czarzasty z Nowej Lewicy. – Absolutnie popieram stanowisko pana Tuska w tej sprawie. Popierać jest mi łatwo, bo uważam to samo. Panu Gowinowi przydałoby się trochę pokory. Przez 6 lat robił świństwa i się nie cieszył. Nie chcę mieć z nim teraz specjalnie nic wspólnego. Pan Tusk i tak był grzeczny i delikatny – podkreślił.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments