1 Udostępnienie

Mamy potężny chaos w szkołach. Załamie w służbie zdrowia. Do tego dojdzie załamanie sytemu wymiaru sprawiedliwości. Jest lista sędziów powołanych przez nowy KRS. Jeżeli co jest bardzo prawdopodobne Trybunał Sprawiedliwości UE orzeknie, że KRS jest nieprawidłowo powołana, jak to zrobił już Rzecznik Generalny TSUE, to wyroki wydawane przez sędziów z tej listy będą mogły zostać podważone. 

Listę przygotował Patryk Wachowiec, analityk Forum Obywatelskiego Rozwoju. prawnik i aktywista na rzecz praworządności, związany z inicjatywą Wolne Sądy.Opublikował ją na łamach OKO.PRESS

„Informacje, które zebrałem, są dostępne na stronach Krajowej Rady Sądownictwa i Kancelarii Prezydenta. Ujawnienie nazwisk powinno być zaszczytem dla tych osób, które wzięły udział w procedurze naboru i zostały pozytywnie zaopiniowane przez nową Krajową Radę Sądownictwa” – mówi OKO.press Patryk Wachowiec.

Rzecznik Generalny TSUE obrażany i wyzywany od Bułgarów nie wiadomo dlaczego oni są niby gorsi w swojej opinii że “sposób powoływania członków KRS ujawnia nieprawidłowości, które mogą zagrozić jej niezależności od organów ustawodawczych i wykonawczych”. Z tego powodu, jak ocenił, “Izba Dyscyplinarna polskiego Sądu Najwyższego nie spełnia wymogów niezawisłości określonych w prawie Unii”. 

W związku z tym sędziowie, którzy zostali przez nową KRS pozytywnie zaopiniowani, nie spełniają wymogu niezawisłości w rozumienia prawa unijnego (art. 19. 1 Traktatu o Unii Europejskiej). Wówczas tacy sędziowie nie będą mogli rozstrzygać spraw  z elementem prawa europejskiego.

„Informacje, które zebrałem, są dostępne na stronach Krajowej Rady Sądownictwa i Kancelarii Prezydenta. Ujawnienie nazwisk powinno być zaszczytem dla tych osób, które wzięły udział w procedurze naboru i zostały pozytywnie zaopiniowane przez nową Krajową Radę Sądownictwa” – mówi OKO.press Patryk Wachowiec.

Kuchciński musi ujawnić kto poparł wybór sędziów KRS. Może to oznaczać kompromitację Min. Ziobry

Lista sędziów nominatów nowego KRS wraz z sądami, w których orzekają (lista będzie aktualizowana)

LISTA NOMINATÓW nowej KRS – do pobrania

Opracowanie: Patryk Wachowiec

nazwisko i imięsąd
Adamaszek Mariusz DanielSO w Poznaniu
Adamiak KrzysztofSA w Białymstoku
Adamowicz Ewa MałgorzataSO w Radomiu
Adamowicz MagdalenaSR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Adamska DominikaSR w Oleśnicy
Adaszewska ElizaSR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Adaszkiewicz KamilaSR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Bakuła-Steinborn MonikaSO w Gdańsku
Banach PawełSO w Świdnicy
Banaś TomaszSO w Szczecinie
Barańska KarolinaSO w Tarnobrzegu
Barański Ziemowit JerzySO we Wrocławiu
Barcicka KatarzynaSR w Pruszkowie
Barczyk TomaszSR w Gliwicach
Bartosiak Aleksandra MariaSO w Płocku
Bartoszek Mateusz MaciejSO w Poznaniu
Barwicka-Zając AnnaSO w Radomiu
Basińska Mariola IrenaSO w Częstochowie
Bądkowska-Gabryk MonikaSR w Słupsku
Bednarek Anna JustynaSR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Bednarek MałgorzataSN Izba Dyscyplinarna
Bednarska MałgorzataSO w Gdańsku
Bednarski Dominik JanSR w Grudziądzu
Bihuń BeataSR w Kętrzynie
Bilewicz Bogumiła KrystynaSO w Kaliszu
Bilińska-Czyżyk Anna KrystynaSO w Szczecinie
Binczak NinaSR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Birut EdytaSO w Lublinie
Biskup TomaszSO w Zielonej Górze
Bizior LidiaSO w Zamościu
Błaziak Jarosław JerzySO w Lublinie
Błesiński JakubSR w Piszu
Bojanowska AgnieszkaSO w Legnicy
Bojańczyk Antoni TadeuszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Borkowski PiotrSO w Nowym Sączu
Borowicz Adam JakubSO w Łodzi
Bosek LeszekSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Brancewicz Krzysztof AntoniSA w Gdańsku
Brzeziński KrystianSR w Gdyni
Brzozowska-Kępa KatarzynaSR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Bujak Iwona ZofiaSO w Krakowie
Bujar Dominika KingaSR w Przemyślu
Bury Piotr AdamSR w Myśliborzu
Butkiewicz-Pasińska JoannaSR w Grajewie
Bysiak Joanna HalinaSO w Kielcach
Bystrowska MałgorzataSR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Całbecki Jarosław SebastianSO w Bydgoszczy
Caruk-Niewęgłowska Oliwia AleksandraSO w Lublinie
Cechowski Marek WładysławSO w Ostrołęce
Celińska Justyna MariaSO w Koszalinie
Chapiński Karol JakubSR w Koninie
Chmielewska KatarzynaSO w Szczecinie
Chmielewski Zbigniew AntoniSO w Olsztynie
Chodkiewicz TomaszSO w Łodzi
Chojnacka-Kucharska BeataSO w Jeleniej Górze
Chrapoński Dariusz PiotrSA w Katowicach
Chruścielewska Dominika MariaSO w Łodzi
Chybicka DorotaSO w Gdańsku
Ciechanowicz ZbigniewSA w Szczecinie
Ciepiela Marcin AndrzejSA w Katowicach
Cieślicki MateuszSR w Dąbrowie Górniczej
Cieślik Witold AndrzejSO w Legnicy
Ciszewska Dominika MariaSR dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie
Czajka Katarzyna AnnaSO we Wrocławiu
Czajkowska Tatiana ŁucjaSO we Włocławku
Czajkowski DariuszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Czapiewska Maria EwaSO w Elblągu
Czapka Sylwia EwaSR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Czapski Marcin PiotrSR w Działdowie
Czerkawski Piotr MarekSO w Płocku
Czerwińska-Szkudlarek Anna MariaSR w Drawsku Pomorskim
Czerwiński Adam LeszekSA w Lublinie
Czubik PawełSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Daniluk Jerzy PiotrSA w Lublinie
Daniszewski Piotr ArkadiuszSA w Gdańsku
Darmoń Krystyna MariaSO w Krakowie
Dawidowska Małgorzata ElżbietaSR w Wejherowie
Dawidowska-Myszka Ewa MariaSO w Gdańsku
Dawidziuk Aneta MałgorzataSO w Olsztynie
Dąbrowska-Żegalska Joanna DanutaSO w Olsztynie
Dąbrowski Eryk RyszardSO w Łodzi
Demendecki TomaszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Deorowicz Monika AureliaSR w Dąbrowie Górniczej
Derela MichałSO w Kielcach
Dębowski MichałSR w Opocznie
Ditmer MagdalenaSR w Tychach
Dobrowolski Marek ZbigniewSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Drab DorotaSO w Łodzi
Drabik Marcin PrzemysławSO w Świdnicy
Drabko Iwona AnnaSR w Białej Podlaskiej
Drotkiewicz Bartłomiej ZygmuntSO w Radomiu
Drożdźejko ZygmuntSO w Krakowie
Dróźdź Robert GrzegorzSO w Kielcach
Dubiał AleksandraSR w Rawiczu
Dubowiecka Agnieszka ElżbietaSR we Włodawie
Dubowska-Kuźnia Anna MonikaSR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Duda MonikaSR w Bolesławcu
Dudziak SławomirSR w Międzyrzeczu
Duś Jarosław JerzySN Izba Dyscyplinarna
Dutkiewicz AgnieszkaSO w Bydgoszczy
Dziedzic PawełSR w Rzeszowie
Dziergawka AnnaSO w Bydgoszczy
Dziewięcka AnnaSR w Busku-Zdroju
Fedorowicz PawełSR w Olsztynie
Feliniak Eliza MariaSO w Łodzi
Felińczak EwaSO we Włocławku
Felińska-Żukowska DanutaSO w Poznaniu
Fiejdasz Bartłomiej AdamSO w Rzeszowie
Fortuna Magdalena AnnaSO w Gdańsku
Franckiewicz ŁukaszSO we Wrocławiu
Fraszewska EwaSR w Świeciu
Furmanek-Śnitko Joanna JustynaSO w Siedlcach
Furmankiewicz Grzegorz MarcinSO w Krośnie
Gadecki BartłomiejSO w Olsztynie
Gajewsa Edyta MariaSO w Jeleniej Górze
Gajewska AnetaSO w Lublinie
Gałęzowska Alina IwonaSO we Wrocławiu
Garbuliński Łukasz PawełSR w Jastrzębiu-Zdroju
Gawroński Maciej JanSR w Rzeszowie
Gąsior-Majchrowska Anna WandaSO w Piotrkowie Trybunalskim
Gierszewski Przemysław JanSR w Rypinie
Girek AgataSR w Dąbrowie Górniczej
Głowacka-Damaszko Izabela ElżbietaSA we Wrocławiu
Gnatowska BeataSO w Białymstoku
Goldbeck-Malesińska Małgorzata BarbaraSA w Poznaniu
Golmont Jacek BogusławSO w Łodzi
Gołyski Łukasz PrzemysławSR w Ostrowcu Świętokrzyskim
Gorazdowska MajaSR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Gotthardt Dominika BożenaSO w Jeleniej Górze
Gradkowska-Ferenc BrygidaSO w Rzeszowie
Grela Jacek PiotrSN Izba Cywilna
Grodzicka Anna KarinaSO w Lublinie
Grygiel-Stelina Beata ElżbietaSO w Gdańsku
Grzelak Danuta IwonaSR w Krośnie Odrzańskim
Grzelska Małgorzata JaninaSO w Bydgoszczy
Grzenkowska EwaSO w Gdańsku
Grześkowiak MichałSO w Poznaniu
Grzywaczewska Magdalena StanisławaSR w Grójcu
Haczyk AnettaSO w Katowicach
Hajduga Beata LucynaSO w Bielsku-Białej
Haliński Andrzej EdwardSO w Gdańsku
Hartman Łukasz MarcinSR w Zgorzelcu
Horodnicka-Stelmaszczuk Gabriela AgnieszkaSA w Szczecinie
Idzikowski DariuszSR w Lidzbarku Warmińskim
Idzikowski TomaszSR w Bartoszycach
Ignaczak Marta KatarzynaSR w Słupsku
Jabłońska ZuzannaSR w Olecku
Jagodzińska-Bajkowska Anna LuizaSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Jakimko Witold ZdzisławSR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Jakubiszyn-Turkiewicz Agnieszka DorotaSO w Legnicy
Jamróz Grzegorz PiotrSO w Katowicach
Janicka Dorota EwaSA w Lublinie
Janiszewska Beata MariaSN Izba Cywilna
Janiszewska Edyta AgnieszkaSO w Kaliszu
Jank MichałSO w Gdańsku
Jankowska Monika KatarzynaSR we Włocławku
Janoszczyk AgataSR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Jarka JustynaSO w Poznaniu
Jaroczyński AdamSO w Olsztynie
Jasińska AgnieszkaSR w Lesznie
Jasiński ArturSR w Gliwicach
Jasion Mariusz AndrzejSO w Szczecinie
Jerzyło DariaSR w Ostrołęce
Jóźwiak MagdalenaSR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
Jurkiewicz DanielSO w Poznaniu
Jurkiewicz Joanna EwaSO w Poznaniu
Jurkiewicz PawełSR w Sokołowie Podlaskim
Jurkowska-Chocyk Agnieszka MariaSA w Lublinie
Kaczanowicz-Such Anna MariaSR w Ostrowi Mazowieckiej
Kaczmarczyk-Kłak KatarzynaSA w Rzeszowie
Kaflak-Januszko Hanna TeresaSO w Słupsku
Kalemba Małgorzata KrystynaSO w Opolu
Kalinowska Natalia MariaSR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Kalinowska Renata AgnieszkaSO w Katowicach
Kamieniak Bartosz AndrzejSO w Lublinie
Kamiński PiotrSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Kapuścińska Agnieszka JoannaSO w Poznaniu
Karłowicz AgnieszkaSO w Siedlcach
Karwacka Maria TeresaSR w Wejherowie
Kasprzak BarbaraSR w Tucholi
Kawa-Jerka Agata MagdalenaSO w Legnicy
Kawecka Agnieszka WandaSR w Myszkowie
Kawęcki IreneuszSO w Kaliszu
Kirczuk-Antończak PaulinaSO we Wrocławiu
Klaja Katarzyna KazimieraSO w Katowicach
Klimek AnnaSR w Przemyślu
Klin ZbigniewSO w Jeleniej Górze
Kluczyńska AgnieszkaSO w Suwałkach
Kluska MichałSR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Kłosowski JanSO w Łodzi
Kmiecik JanuszSO w Krośnie
Kogut AnnaSR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
Kokosza-Wąsik KatarzynaSO w Katowicach
Kolasa-Barczyńska Sylwia ElżbietaSO w Legnicy
Kolenda JarosławSR w Bytomiu
Konieczna ArletaSO w Kaliszu
Konopka Iwona JoannaSO w Łodzi
Kontrym Małgorzata AnnaSO we Wrocławiu
Koperek PawełSR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Kornacka Beata EwaSR w Kaliszu
Korusiewicz Aleksandra HelenaSO w Częstochowie
Korzeniewski KrzysztofSO w Elblągu
Kosakowski Tomasz AdamSO w Olsztynie
Kosikowska-Kosmala Karolina AnnaSO we Wrocławiu
Kotas JanuszSA w Gdańsku
Kotyński Karol AntoniSA w Łodzi
Kowalski PrzemysławSR w Toruniu
Kozanecka Joanna EwaSR w Płocku
Kozłowski PiotrSO w Białymstoku
Krajewska AleksandraSR w Kamiennej Górze
Krajewski Marcin KrzysztofSN Izba Cywilna
Krakowczyk Anna MariaSR w Głogowie
Krakowiak Damian PawełSO w Łodzi
Krawczuk PiotrSO w Legnicy
Krekora Ewa AgnieszkaSR w Słupsku
Kruczkowska-Balcerzak MagdalenaSO w Bydgoszczy
Kruszewski MarekSA w Łodzi
Krysiewicz-Migoń Monika BarbaraSO w Katowicach
Ksepko Katarzyna BeataSR w Wałczu
Ksiądz Beata JowitaSR w Pile
Księżak Paweł SławomirSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Kucharczyk Marzanna AlinaSO w Szczecinie
Kudelski Dariusz EugeniuszSO we Włocławku
Kula Piotr TomaszSO w Katowicach
Kulawik-Rudzińska EwaSO w Gdańsku
Kulik MałgorzataSO w Zielonej Górze
Kupiec Beata BożenaSO w Kielcach
Kurek-Pachla JoannaSO w Katowicach
Kurosz Krzysztof PawełSO w Łodzi
Kurpik EmiliaSR w Wałczu
Kurzeja Aleksandra MariaSO w Katowicach
Kusiak Michał JuliuszSR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Kuźma TomaszSR w Przemyślu
Kwaśniewska Elżbieta SylwiaSO w Kaliszu
Kwiecień BarbaraSR w Słubicach
Kwoczek-Wadecka Anna HonorataSR w Braniewie
Kyzioł Aleksandra EwaSO w Katowicach
Lachowska BarbaraSR w Hrubieszowie
Lasota MichałSO w Elblągu
Leleniewska AleksandraSR dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie
Lemańczyk-Lis Magdalena BarbaraSO w Gdańsku
Lemańska Joanna BożenaSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Leszczyna Agnieszka IrenaSR w Lubinie
Leszkiewicz Dariusz HenrykSO w Słupsku
Leśniewicz Małgorzata KatarzynaSO w Gdańsku
Lewandowski PiotrSR w Sierpcu
Lipiński Michał AdamSR w Tucholi
Losoń-Manowska Anna MariaSO w Katowicach
Łabno Beata KrystynaSO w Katowicach
Łabuz SławomirSO w Gliwicach
Łatanik Tomasz MichałSR w Jastrzębiu-Zdroju
Ławnicki Witold KazimierzSO w Łodzi
Łazarski JarosławSO w Szczecinie
Łobodzińska Marta AnnaSO w Radomiu
Łochowski MarcinSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Łyszczarz-Witecka Iwona MałgorzataSO w Częstochowie
Maciaszek Katarzyna EwaSO w Kaliszu
Majchrowski JanSN Izba Dyscyplinarna
Majewska-Lewandowska Maryla JustynaSO w Gliwicach
Makarska MałgorzataSO w Siedlcach
Makarzec Katarzyna JoannaSO w Lublinie
Maksym Karina BarbaraSA w Katowicach
Makuła PrzemysławSR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Malik JolantaSO we Wrocławiu
Malmuk-Cieplak Anetta AntoninaSO w Katowicach
Manowska MałgorzataSN Izba Cywilna
Marciniak MałgorzataSO w Opolu
Markowicz AndrzejSR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Markowska Barbara KarinaSO w Lublinie
Matysiak PaulinaSR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Matysiak Wiktor PawełSO w Łodzi
Mazurek Dorota EwaSO w Lublinie
Miąsko AleksandraSR w Tucholi
Michalak WojciechSO w Siedlcach
Michalska-Kania MagdalenaSR w Gliwicach
Michalska-Marciniak MonikaSA w Łodzi
Michalski GrzegorzSR w Nidzicy
Michałek AnetaSO w Lublinie
Michałowicz AndrzejSO w Słupsku
Michniewicz-Broda Ewa BogumiłaSO w Łodzi
Michór AndrzejSO we Wrocławiu
Miecznikowska BeataSO w Płocku
Migoń-Karwowska MariaSO w Jeleniej Górze
Miklaszewska KarolinaSR w Wadowicach
Mikołajczak AnnaSO w Poznaniu
Mikołajczak MartaSR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Milewska-Czaja Elżbieta EwaSA w Gdańsku
Miroszewski LeonSA w Szczecinie
Misina GrzegorzSA w Katowicach
Mistrzak AgataSO w Łodzi
Miszczuk-Rzeźniczak MałgorzataSR w Żarach
Misztal-Konecka Joanna TeresaSN Izba Cywilna
Miś MarcinSR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Morys-Magiera Lucyna EwaSA w Katowicach
Nawacki MaciejSO w Olsztynie
Nawrot Oktawian DariuszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Niczyporuk Janusz DariuszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Niczyporuk-Król AnnaSR w Łukowie
Niedzielak Piotr SławomirSN Izba Dyscyplinarna
Niezgoda Krzysztof MarekSA w Lublinie
Nowak IwonaSO w Olsztynie
Nowicki DominikSR w Toruniu
Nowocień-Pluta Donata WeronikaSO w Świdnicy
Nowopolski Leszek WojciechSO w Gdańsku
Nycz-Łucjan MagdalenaSO w Lublinie
Oczkowska-Kochańska Agnieszka IzabelaSO w Gdańsku
Ogrodnik AleksandraSR w Świdnicy
Ohanowicz-Wójcik Marta AnnaSR w Opolu
Olejnik Anna KingaSR w Opocznie
Oleszek PiotrSR w Żarach
Olma BognaSO w Poznaniu
Olszanowski Jan MichałSR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Olszewska EwaSR w Myśliborzu
Orlikowski Mariusz JacekSO w Gdańsku
Orłowska Wioletta EwaSR w Mławie
Orwat MartaSR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Orzeł Katarzyna ZuzannaSR w Chodzieży
Osowy Piotr WojciechSO w Rzeszowie
Ostrihansky MaciejSR w Grodzisku Mazowieckim
Ostrowski MariuszSR w Żaganiu
Oziębło Paweł JanSO w Radomiu
Pabin Rober LeonardSO w Sieradzu
Palińska Monika AnnaSR w Ostrołęce
Palka Przemysław AdamSR w Szczytnie
Paluch Wojciech JerzySA w Katowicach
Paluszek Dariusz AndrzejSR w Zgorzelcu
Palutek KarolinaSR w Częstochowie
Papka Jan KrzysztofSO w Opolu
Parzychowski Ziemowit JakubSO w Szczecinie
Paw JarosławSO w Kielcach
Pawlak Mikołaj PawełSR w Skierniewicach
Pawłowska Agnieszka KlaudiaSA w Lublinie
Pawłowska-Ślebocka DagmaraSR w Płocku
Pawłowski JózefSA w Rzeszowie
Pędracka AgataSO w Gliwicach
Piątek JolantaSO w Gdańsku
Pieczara MonikaSO w Świdnicy
Pietruszka Marek ZenonSO w Łodzi
Pietrzak Patryk AndrzejSO w Kaliszu
Pilitowski Szymon JakubSO w Szczecinie
Piotrowska Agnieszka ZofiaSO w Gdańsku
Piotrowska MartaSR w Myślenicach
Pisarek Agnieszka PaulinaSR w Choszcznie
Piwowarczyk-Pawlak Joanna MariaSR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
Pliś GrzegorzSO w Rzeszowie
Płońska Marta GrażynaSR w Nidzicy
Podsiadły-Bugaj AnetaSO w Katowicach
Polak FilipSO w Poznaniu
Pomianowski PawełSO we Wrocławiu
Popiołek Marcin JerzySO w Katowicach
Potejko PatrycjaSO w Katowicach
Przemyłska-Rybarczyk ŻanetaSO w Płocku
Przesławski Tomasz RobertSN Izba Dyscyplinarna
Przybylska Anna KatarzynaSO w Łodzi
Przykucka Małgorzata AlicjaSO w Koszalinie
Ptak PawełSO w Częstochowie
Pulka TomaszSR w Bolesławcu
Pyrć KatarzynaSR w Wołominie
Rabiega MonikaSO w Szczecinie
Radkiewicz TomaszSO w Szczecinie
Ratajczak Rafał DanielSO w Opolu
Redzik Adam JanuszSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Regulska AgataSA we Wrocławiu
Roch Adam GrzegorzSN Izba Dyscyplinarna
Rodatus Łukasz MaciejSO w Przemyślu
Rogiński Rafał WojciechSR w Ostrołęce
Rosłan Marcin AdamSR dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie
Roszkowski Łukasz PawełSR w Częstochowie
Rozmus Marcin RyszardSR w Rybniku
Rozpędowski MaciejSA w Poznaniu
Ruszkowska Anna MariaSO w Szczecinie
Rybczyńska-Sidełko Dominika AnnaSO w Katowicach
Rybska-Kolenda MariaSR w Rudzie Śląskiej
Ryś Rafał SławomirSA w Gdańsku
Rzepa Justyna ElżbietaSO w Zamościu
Sachanowicz-Dusińska MagdalenaSR w Grójcu
Sadowski MirosławSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Sawicki RafałSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Sawicz Maja MałgorzataSO w Świdnicy
Segit DariuszSR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Semeniuk ArkadiuszSO w Płocku
Serwin-Bajan Anna BronisławaSO w Nowym Sączu
Seweryn-Gąska BarbaraSO w Kielcach
Sieklucki Jerzy AntoniSA w Lublinie
Siuchnińska-Gumańska SoniaSR w Bydgoszczy
Siwek MałgorzataSO w Krakowie
Siwek Marek MarianSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Siwek PawełSO we Wrocławiu
Skiera-Bilska Agnieszka JustynaSR w Kole
Skoczeń-Szmagała AgnieszkaSR w Złotowie
Skowron AndrzejSO w Rzeszowie
Skowyra MirosławSR w Bartoszycach
Skowyra SylwesterSR w Iławie
Skórzewska Justyna EwaSO w Gdańsku
Skrzypczak-Woźny DorotaSO we Wrocławiu
Skrzypek-Siudyka MichalinaSR Katowice-Zachód w Katowicach
Skwira RadosławSR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Słomczyński Łukasz JanSR w Trzciance
Smołkowicz AleksandraSO w Łodzi
Snela-Daleszyńska Sabrina AlicjaSR Szczecin-Centrum w Szczecinie
Sobas-Rogowska Monika ElizaSO w Katowicach
Sobczak-Chrzanowska Magdalena DorotaSO we Wrocławiu
Sobiecki RobertSR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Sobieraj TomaszSA w Szczecinie
Sobocińska Barbara TeresaSO w Częstochowie
Sobusiak Jaromierz MaciejSO w Tarnowie
Socha Rafał MarcinSO w Radomiu
Soja MarcinSO we Wrocławiu
Sokólska Katarzyna MariaSO w Poznaniu
Solecki Łukasz StanisławSO we Wrocławiu
Sporek FilipSO w Gdańsku
Spychała Ewa AnnaSO w Bydgoszczy
Sroka LucynaSR w Rzeszowie
Staniszewska-Perenc AgnieszkaSA w Rzeszowie
Stefańska Ewa LeokadiaSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Stelmach Piotr SebastianSR w Nowym Sączu
Stelmaszczuk-Taracha Wiesława TeresaSO w Lublinie
Stencel ŁukaszSO w Kielcach
Stępień PawełSO w Kielcach
Stępkowski Aleksander BogusławSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Strzebinczyk-Stembalska Anna IrenaSO we Wrocławiu
Sudnik-Hryniewicz Barbara MagdalenaSO we Wrocławiu
Sudoł Jolanta ElżbietaSO w Poznaniu
Sumiński Marcin MichałSO w Łodzi
Suska-Obidowska Sylwia EwaSO w Bydgoszczy
Sych Wojciech AleksanderSN Izba Karna
Syroka-Zaremba Iwona WiktoriaSO w Płocku
Szafraniec Tomasz TadeuszSR w Żarach
Szanciło TomaszSN Izba Cywilna
Szarek Piotr PawełSO w Szczecinie
Szczepaniec Maria AgnieszkaSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Szczupak Maciej BogusławSR w Dębicy
Szkolarski AdamSO w Opolu
Szlendak-Karwowska ZofiaSO w Gdańsku
Szmidt Paweł PiotrSO w Poznaniu
Szmydka IwonaSR w Głogowie
Sznura Michał KrzysztofSO w Gdańsku
Szopińska Izabela EwaSO w Katowicach
Szpinda Renata KatarzynaSR w Hrubieszowie
Sztymelska Katarzyna AnnaSO w Gliwicach
Szurka Rafał JarosławSA w Gdańsku
Szykowny-Poliśkiewicz Agata MartaSR w Jarosławiu
Szymanowska-Chwirot AgnieszkaSO w Poznaniu
Szymański Andrzej JacekSO w Płocku
Szyszko Marek PiotrSO w Poznaniu
Śledziewska DorotaSR w Grajewie
Śliwińska-Buśkiewicz Kinga BarbaraSO w Koninie
Świdzińska-Kozieł Aneta KatarzynaSO w Lublinie
Świerczyński JacekSA w Łodzi
Święch Małgorzata MariaSO w Krakowie
Świniarska Aneta MariaSO w Sieradzu
Taborowska JoannaSR w Zgierzu
Tabor-Wytrykowska Joanna MariaSO w Legnicy
Tandek Grażyna SławomiraSR w Starogardzie
Telenga Edyta BarbaraSO w Lublinie
Telusiewicz PiotrSO w Lublinie
Terlecki Rafał KrzysztofSA w Gdańsku
Terpiłowska Agnieszka MartaSA we Wrocławiu
Tomanek Artur JerzySA we Wrocławiu
Tomczak-Wiśniewska Adrianna TeresaSO w Poznaniu
Tomczewska AgnieszkaSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Tomczyński Adam RafałSN Izba Dyscyplinarna
Torbus Beata MariaSA w Katowicach
Trochanowska-Wojtycka AnnaSO w Bydgoszczy
Trokowska-Stempnik BarbaraSR w Toruniu
Tront-Grzesiak Agata NataliaSR w Żaganiu
Trzepiński CezarySR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Trześniewska MartaSR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
Turczyński Krzysztof JanSO w Opolu
Tworek AlicjaSR w Rzeszowie
Ulka Michał TomaszSR w Krotoszynie
Ułaszonek-Kubacka Małgorzata AnnaSN Izba Dyscyplinarna
Urbaniak Paweł MieczysławSA w Łodzi
Walasik Marcin WacławSO w Poznaniu
Wasiewicz Robert ZbigniewSO w Lublinie
Wasilewska Monika AnnaSO w Gdańsku
Wawruszak ŁukaszSR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Wądołowska-Graczyk JoannaSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Wcisło-Szczygieł Magdalena MariaSO w Gdańsku
Weiert TomaszSO w Elblągu
Wesołowska-Szydłowska MartaSR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
Wiak Krzysztof AndrzejSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Widło JacekSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Wieliczuk Joachim ZbigniewSO w Gorzowie Wielkopolskim
Wierzchowiec TomaszSO w Opolu
Więcek AnnaSR dla Krakowa-Śródmiescia w Krakowie
Wiliczkiewicz Ireneusz LeszekSO w Gliwicach
Wilińska EwaSO w Ostrołęce
Wiliński Jakub ZygmuntSO w Szczecinie
Willma Angelika MagdalenaSO w Gdańsku
Winiarczyk MichałSO w Kielcach
Winnicka-Kaliszewska Anna IwonaSO w Szczecinie
Witczak-Słoczyńska Agnieszka MariaSA w Gdańsku
Witkowski Mariusz WojciechSO w Katowicach
Witkowski Ryszard JacekSN Izba Dyscyplinarna
Włoch-Tutak EwaSR w Otwocku
Włodarczyk PiotrSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Włosowicz GrażynaSA w Białymstoku
Wojas KarolSR w Mysłowicach
Wojciechowska Dominika AnnaSR w Jarocinie
Wojnicka-Blicharz JoannaSO w Gdańsku
Wojtaszko AndrzejSO w Gdańsku
Wojtycki Jacek MaciejSO w Bydgoszczy
Wołoszyk JoannaSO w Bydgoszczy
Wójcik MarekSO we Wrocławiu
Wójcik-Wojnowska AleksandraSO w Szczecinie
Wróbel AgnieszkaSR w Bochni
Wróblewski JacekSR w Oświęcimiu
Wygoda Jacek StanisławSN Izba Dyscyplinarna
Wyrwas Radosław MarcinSO w Słupsku
Wyrzykowski Paweł TomaszSO w Jeleniej Górze
Wysmulska Monika AnnaSO w Lublinie
Wysocka Iwona MałgorzataSO we Wrocławiu
Wytrykowski Konrad KamilSN Izba Dyscyplinarna
Zabrzeńska-Kostorz MartaSR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
Zachariasz-Kawaler Agnieszka JózefaSO w Katowicach
Zadora Katarzyna AleksandraSO w Katowicach
Zambrowska JoannaSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Zaradkiewicz Kamil MichałSN Izba Cywilna
Zaśko ŻanetaSR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
Zawiślak ArkadiuszSR w Chełmie
Zawora Wioletta MartaSO w Rzeszowie
Zdych Robert PiotrSA we Wrocławiu
Ziemba-Kulak Jolanta GrażynaSO w Katowicach
Ziemiński AndrzejSR w Mławie
Zięba Anna AgnieszkaSR w Rzeszowie
Ziębiński Andrzej MarekSA w Katowicach
Zimak MarcinSO w Rzeszowie
Zioła Łukasz DominikSO w Gdańsku
Zubert Paweł AntoniSN Izba Dyscyplinarna
Zwolak Paweł KrystianSO w Zamościu
Żak MagdalenaSR w Wołominie
Żmij Grzegorz MarianSN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Żmijewska MałgorzataSR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Żuławski Mariusz GrzegorzSO w Lublinie
Żuradzka-Stuglik AgataSO w Gliwicach
Żurek IzabelaSO w Gdańsku
Żymełka Katarzyna JadwigaSA w Katowicach

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów