fbpx

Gryglas o młodzieży: ,,wychowaliśmy pokolenie bezideowe”. Zdradził plan PiS na młodzież. Nie będziecie zadowoleni.


3 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Na swoim Twitterze Zbigniew Gryglas oświadczył, że Strajki Kobiet są skutkiem złego wychowania młodych ludzi. Stwierdził również, że obecne młode pokolenie to ludzie pozbawieni wrażliwości, wiedzy historycznej oraz patriotyzmu. 

Czy można nazwać ludzi bezidei, którzy walczą, chociażby o prawa mniejszości seksualnych? Zbigniew Gryglas jest politykiem z PiS-u, a jak wiadomo, PiS walczy o konserwatywne idee, młodzież ma je inne, nie znaczy gorsze. Czy według niego walka o prawo wyboru jest brakiem idei? Można mieć na temat aborcji różne zdanie, ale każdy człowiek dąży do jednego. Do zachowania mniejszego zła.

“Nigdy nie jest za późno na nawrócenie”

Co do patriotyzmu, Gryglas niedawno wrzucił post na swoim Twitterze, że piekło kobiet, to było w czasach wojny i stwierdza, że młodzi ludzie o tym nie wiedzą. Niestety musimy zaskoczyć pana Zbigniewa. Każdy człowiek, nawet młody wie jakie piekło przeszli ludzie podczas wojny. Nie zmienia to jednak faktu, że dla każdego człowieka piekło to kwasja indywidualna. Stwierdzenie, że inni mieli gorzej, nie pomaga, kiedy komuś jest źle.

,,Nigdy nie jest za późno na nawrócenie”.

Nigdy też nie jest za późno na dialog. Nigdy się nie zrozumiemy, jak będziemy ciągle ze sobą walczyć. Jednych zdaniem nawracanie się polega na rezygnacji ze strajków, a drugich- zaakceptowanie mniejszości seksualnych.

Damskie kurtki przejściowe: eleganckie, sportowe i casualowe – jakie wybrać do szafy kapsułowej?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Malgorzata
Malgorzata
2 lat temu

Kpoptowie w krajach arabskich maja wytatułowaną praw,a rękę symbolami KRZYZA..Aby przejśc na Islam potrzebna jest prawa ręka. Ręke z krzyżem można obciąć, ale wtedy nie można pracować. Wniosek im wiecęj teologicznych nacisków i braku poszanowania odmiennych poglądów, tym wiekszy opór. PiS jakoś nie do końca to rozumie.

Acdc
Acdc
2 lat temu

wojny religijne zabiły najwięcej ludzi ! w imię interesów paru cwanych facetów ,którzy potrafili zrobić ludziom siano z mózgów ! I tak jest do dzisiaj ….i to się dziaje a mamy przecież XXI wiek. zgroza jak ciemnota i nieuctwo wygrywa !!!?

europ
europ
2 lat temu

grylas jesyeś śmieszny i nikt cie poważnie nie traktuje swoimi przemyśleniami możesz się podtrzeć w ubikacji bo tyle są warte