fbpx

“GWAŁCIĆ TRZEBA TAK ŻEBY NIE ZGŁOSIŁA” – OBRZYDLIWE KOMENTARZE CZŁONKÓW PARTII KORWIN- OMZRiK


1 comment, 3.1k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W czasie ogólnoświatowej epidemii, ludzie łącz się wymieniają poglądy i doświadczenia, dziękują za wsparcie. Nie wszyscy posiadają empatię, są też tacy którym te zamkniecie mogło bardzo zaszkodzić, albo spowodować że szydło wyszło z wora i poznaliśmy ich prawdziwe oblicze. Mamy pewnie są dumnie ze swoich synów, którzy tak wrażają się o kobietach.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jest niezależną pozarządową organizacją zajmującą się przeciwdziałaniem i zwalczaniem przejawów rasizmu, ksenofobii i nietolerancji.

Ośrodek staje na drodze brunatnej fali zalewającej Polskę. Doprowadzamy do procesów liderów i ideologów neofaszystowskich bojówek. Codziennie opracowujemy nowe zgłoszenia o popełnieniu przestępstw z nienawiści. Pomagamy ofiarom prześladowań i raportujemy o aktualnej sytuacji w Polsce. 

“GWAŁCIĆ TRZEBA TAK ŻEBY NIE ZGŁOSIŁA” – OBRZYDLIWE KOMENTARZE CZŁONKÓW PARTII KORWIN”

Ja w ogóle uważam, że gwałt może być przyjemny ostatecznie. Najpierw mówi, że nie chce i siłą trzeba, a potem zadowolona i zaskoczona” – pisze Jakub Kulozik, członek młodzieżówki Partii Korwin oraz radny młodzieżowej Rady Miasta Katowice.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=130393068594712&id=104644567836229

“Gwałcić trzeba tak żeby tego nie zgłosiła. Wtedy ona jest szczęśliwa i Ty”

– odpowiada mu Kamil Jabloński, także członek młodzieżówki oraz sekretarz okręgu Partii Korwin.Dziwicie się?

Przecież tylko małpują swojego prezesa. To Janusz Korwin Mikke mówił, że “kobiety zawsze się trochę gwałci”. Ogłupienie i zapatrzenie w guru to jedno. Ale to nie są już dzieci. Dwudziestokilkulatkowie odpowiadają za swoje czyny. Zgłaszamy nawoływanie i pochwalanie popełnienia przestępstwa.Kamil Jabloński

https://www.facebook.com/Jablonski.KJ/Jakub Kulozik https://m.facebook.com/Jakub-Kulozik-Radny-M%C5%82odzie%C5%BCowej-Rady-Miasta-Katowice-104644567836229/

NIENAWIŚĆ DO KOBIET NIE TYLKO WŚRÓD MŁODZIEŻÓWKI KORWiNA

Nienawiść do kobiet wybuchła ostatnio znowu, gdy kobiety “ośmieliły” się wypowiadać w swoim imieniu. Jakże to tak! Mają same decydować o swoim ciele, a nie słuchać pokornie mężczyzn, którzy wiedzą lepiej co dla nich dobre?!! Na profilu Wojciecha cytaty z Biblii, przepowiednie katolickiej mistyczki obok haseł “Lwów i Wilno nasze”. “Pan światłem i zbawieniem moim” w jednym rzędzie z cytatami z ludobójcy Franco. “TVP jedyna rzetelna telewizja w Polsce” i Jezus prowadzący rękę Andrzeja Dudy, gdy prezydent podpisywał ustawę kneblującą sędziów. A przy tym nienawiść do Ukraińców, tęsknota za czasami PRL i wszechobecny seksizm. Mieszanka niepoddająca się logice. Ale typowa. Takich jak Wojciech są tysiące.

Czy to wszystko da się jeszcze odwrócić jak wrócą normalne czasy ?

Źródło OMZRiK

Wspieraj działania prawne Ośrodka:PayPal i karta płatnicza: www.omzrik.pl/wesprzyj-nas Dane do przelewu:nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul. Jana Ostroroga 24A01-163 Warszawatytuł : “darowizna na działalność statutową”IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3.1k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BEATA KELLER
BEATA KELLER
3 lat temu

JAJA POOBCINAĆ PRZY SAMEJ DUPIE