fbpx

Karnowski zasugerował, że Sikorski bierze twarde narkotyki! Za chwilę bardzo tego żałował


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

“Tygodnik Sieci”, kierowany przez Jacka Karnowskiego, wielokrotnie wzbudzał kontrowersje tematyką poruszanych kwestii i prowokacyjnymi okładkami. Jego redaktor naczelny to stały bywalec anten TVP, gdzie komentuje bieżące wydarzenia zgodnie z linią władzy. “Sieci” są finansowane silnym strumieniem rządowych pieniędzy, w zamian za bezkrytyczne spojrzenie na obóz “dobrej zmiany”. Człowiekiem roku tego medium byli Julia Przyłębska, Jarosław Kaczyński czy Daniel Obajtek. Szef prorządowego tygodnika, dorabiający w redakcji na Woronicza, nie ma ostatnio dobrej passy i notuje serię szokujących wpadek.

Jacek Karnowski wywołał w poniedziałek prawdziwą burzę w sieci, publikując na łamach swojego pisma wywiad z ambasadorem Rosji. Od tego momentu minęły zaledwie 2 dni i jeden z ulubionych komentatorów stacji Jacka Kurskiego znowu “pojechał po bandzie”. Tym razem zaatakował Radosława Sikorskiego pomówieniami o uzależnienie od narkotyków! Jednak po postraszeniu pozwem cywilnym przekalkulował, że może go to słono kosztować i szybko opublikował przeprosiny.

Finalnie na przeprosinach się jednak nie skończy, bo Sikorski domaga się jeszcze wpłaty 10 tysięcy na cele charytatywne. Jeśli to nie nastąpi, gwiazdor TVP może spodziewać się batalii sądowej, w której chce też uczestniczyć Roman Giertych. To już nie pierwszy raz w ostatnich tygodniach, kiedy pracownik mediów z Woronicza w prymitywny sposób atakuje posłów opozycji. Miłosz Kłeczek nazwał Adama Szłapkę “miernotą”, a kierownik redakcji z Woronicza, Daniel Liszkiewicz, określił Rafała Trzaskowskiego “cymbałem”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments