fbpx

Halloween pod domem prezesa. Interweniowała Policja. Kto to zawiesił plakat ” będę głosował na Tuska”?


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] L [/boombox_dropcap]

otna Brygada Opozycji, znana już ze swoich filmików, które w humorystyczny sposób przedstawiają kolejne afery PiS, tym razem odwiedziła kamienice Kaczyńskiego na Żoliborzu.

– Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń od kilku osób, że w rejonie ulicy Solskiego przemieszcza się grupa osób, która swoim zachowaniem wzbudza zainteresowanie. Te osoby według zgłaszających miały również robić coś przy ogrodzeniach. Pojechaliśmy to sprawdzić. Policjanci na miejscu nie stwierdzili żadnego przestępstwa ani wykroczenia. Te osoby po prostu świętowały Halloween. Interwencja została zakończona, a od tamtej pory nie otrzymaliśmy więcej żadnych zgłoszeń o uszkodzeniu ogrodzenia – mówi Faktowi asp. Kamila Szulc z komisariatu policji na warszawskim Żoliborzu.

Reakcja PiS ubożony

– Przychodzenie pod dom, do mieszkania prywatnego, to jest skandal – oznajmił w rozmowie z Wirtualną Polską wiceprezes PiS Adam Lipiński. To reakcja na incydent w Halloween pod domem Jarosława Kaczyńskiego. – To przekroczenie kolejnych granic, których nie powinniśmy przekraczać. Głównym inspiratorem jest opozycja totalna – oskarża Lipiński.

– Następuje brutalizacja życia publicznego. Głównym inspiratorem jest opozycja totalna. Oni dają przyzwolenie, a nawet zachętę do tego typu działań. Ja traktuję to bardzo negatywnie. To przekroczenie kolejnych granic, których nie powinniśmy przekraczać. To uderzy nie tylko w nas, ale też w nich – w autorytet polityków, Sejmu – skomentował w rozmowie z Wirtualną Polską.

Źródło ; Twitter / Fakt /Wp Wiadomości


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments