Haniebne kłamstwa polskiego biskupa w Watykanie – kłamstwa Watykanu.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News


Polski biskup, odpowiedzialny za Wiadomości Watykanu, perfidnie skłamał, podając w komunikacie “Wiadomości Watykanu” stek obrzydliwych kłamstw.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Rzecz dotyczy tylko wczorajszego dnia
Najpierw podał, że w Polsce było “kilka protestów w kilku miejscowościach”, potem, że “były masowe ataki na kościoły i manifestujący nie pozwalali modlić się wiernym”, potem dodał, że w Polsce prześladuje się katolików nie pozwalając im wyznawać swojej wiary”.

Tymczasem prawda jest krótka-protesty w ponad 400 miastach i miejscowościach, uczestników ponad pół miliona (nawet tvp tak podało, dodając za lekarką z policyjnego szpitala, że protestują “siewcy śmierci”), a ataków na kościoły nie było ani jednego, wręcz przeciwnie, były nawoływania do nieatakowania kościołów.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Jeśli już temat kościołów, to wystrzegajmy się fałszywych ekspertów.
TVN zaprosił jako ekspertkę politolożkę Renatę Mieńkowską-Nolkiene, która najpierw ohydnie zaatakowała Trzaskowskiego, że “nie wykorzystuje politycznie strajku kobiet”, a zaraz potem zaatakowała Małgorzatę Kidawę-Błońską, ze nawołuje do “nieatakowania kościołów, gdy kk tyle złego nam zrobił”. cała to obrzydliwa wypowiedź przy milczącej akceptacji prowadzącego-wstyd!!

O pełnej manipulacji wypowiedzi prof Zolla, fundamentalisty antyaborcyjnego, który jako prezes TK, “załatwił” w 1997 roku ustawę o dopuszczalności aborcji już pisałem.
Teraz nawet PISowcy powołują się na Zolla, a dla TVN to “niezależny ekspert”- wstyd!!

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments