fbpx

Hołecka zniknęła z “Wiadomości”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Danuta Holecka po raz ostatni pojawiła się w “Wiadomościach” TVP1 pod koniec kwietnia. Czy wróci do prezentowania wiadomości? Najnowsze informacje podaje portal wirtualnemedia.pl.

Wirtualnemedia.pl dowiedziały się, że prowadząca “Wiadomości” korzysta z zaległego i bieżącego urlopu. Nieoficjalne mówi się że do pracy powróci w okolicach połowy czerwca, jednak osoby z kręgów telewizji twierdzą, że Hołecka może mieć dosyć atmosfery w TVP.

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany – ustalił portal wirtualnemedia.pl w Telewizji Polskiej.

Obecnie główne wydania tego programu o 19:30 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Internet huczy od plotek związanych z prowadzącą “Wiadomości”.

Danuta Hołecka z Telewizją Polską jest związana od przeszło 30 lat. W tym okresie prowadziła zarówno główne, jak i boczne wydania “Wiadomości”. Została od tego odsunięta jesienią 2010 roku, kiedy to dziennikiem zaczęła kierować Małgorzata Wyszyńska.

Do serwisu wróciła w styczniu 2016 roku. Stało się to po tym, jak prezesem TVP został Jacek Kurski. W maju 2019 roku Holecka zaczęła pełnić funkcję szefowej “Wiadomości”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments