fbpx

Hołownia zaatakował wyborców Platformy. Nie przebierał w słowach [VIDEO]


3 comments, 2 Udostępnienia
https://www.youtube.com/watch?v=G_DIGWHYNIM
Subksrybuj nas na Google News

Wygląda na to, że miłości między częścią elektoratu opozycyjnego póki co nie będzie. Szymon Hołownia i wyborcy Platformy nie pałają do siebie ciepłymi uczuciami od pamiętnych wyborów prezydenckich w 2020 roku. Wiele osób miało żal do Hołowni, że nie skorzystał wtedy z przekazaniem poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu, czym miał wpłynąć na wynik głosowania – na korzyść Andrzeja Dudy. Lider Polski 2050 zorganizował niedawno transmisję, gdzie podkręcił atmosferę, uderzając bezpośrednio w wyborców Platformy.

Szymon Hołownia wywołuje dość duże emocje, patrząc na ilość reakcji w sieci. Zazwyczaj są one skrajne i albo ktoś widzi w nim nadzieję na zmianę, albo darzy nieufnością, niewiele mniejszą niż wobec Kaczyńskiego. Lider Polski 2050 dorobił się wielu medialnych wrogów, jednym z najbardziej znanych jest Tomasz Lis. Dziennikarz nazywał go wręcz “Kałownią”, tłumacząc to później słowotwórstwem od “Kaczyński i Hołownia”, odcinając się od odchodów. Według badania “Polityki w sieci”, bohater tego tekstu jest w ścisłej czołówce najbardziej hejtowanych polityków w sieci, tuż obok Tuska, Sikorskiego, Kaczyńskiego i Morawieckiego.

Szymon Hołownia dorzucił swoje 3 grosze, żeby ten wynik pozostał na wysokim poziomie. Polityk nagrał przemówienie, gdzie zbeształ nieprzyjazny mu elektorat Platformy. – Oczywiście jest też dużo trolli, bardzo serdecznie ich wszystkich pozdrawiam. Widzę, że dzisiaj dużo pisowskich przyjechało. Jest oczywiście też z tego zakonu platformerskiego, tych Silnych Razem, to normalneprzyzwyczailiśmy się już do tego. Tylko zrozumcie jedną rzecz. Jak nie zrozumiecie kochani, że po tej stronie nie ma wrogów, to nadal będziecie żyli w tym swoim małym, nienawistnym światku. Będziecie kąsali wszystkich naokoło, w swojej sekcie politycznej – zaczął wystąpienie. Później pojawiły się również zarzuty, że jeśli PiS utrzyma władzę, to będzie to wina wyborców Platformy. – Wasza nienawiść, wasza agresja, wasz brak szacunku, pogarda do innych – to wy będziecie temu winni – grzmiał dalej, co możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kotłownia i jego wieczne marudzenie
Kotłownia i jego wieczne marudzenie
7 miesięcy temu

Panie Kotłownia skargi i zażalenia zgłaszamy do kogo ? Do misia Gogo Zwyciezca bierze wszystko niech pan to wreszcie zrozumie i nie marudzi jak beksa że nie dostał lizaka. zyg zyg

PEGASUS
PEGASUS
Odpowiedź do  Kotłownia i jego wieczne marudzenie
7 miesięcy temu

Kotłownia lubi kocioł niech się nie publikuje bo i tak wszyscy wiedzą ze jesteś cichym koalicjantem PIS bolszewi

Andreas 1
Andreas 1
7 miesięcy temu

Panie Hołownia kończ waść i wstydu oszczędz ,staje się Pan przybudówką pisu !