fbpx

Hotel u Rydzyka otwarty dla gości w czasie lockdownu


4 Udostępnienia

W niedzielę 21 marca w sanktuarium Rodziny Radia Maryja w Toruniu rozpoczęły się 3-dniowe rekolekcje dla prawników. Portal o2.pl ustalił, że rekolekcje odbywają się zarówno online, jak i stacjonarnie. Uczestnicy, którzy wybrali drugą opcję, mają zapewnione wyżywienie i noclegi w hotelu akademickim przy WSKSiM w Toruniu.

Od 21 do 23 marca 2021 r. przy toruńskim Sanktuarium odbywają się rekolekcje dla prawników pod patronatem Centrum Ochrony Praw Chrześcijan. Organizator konferencji zapewnia że rekolekcje przebiegają w sposób hybrydowo-stacjonarny.

Jak ustalił portal o2.pl, prawnicy mogą brać udział w rekolekcjach zarówno online, jak i stacjonarnie. Koszt 3-dniowych rekolekcji w systemie stacjonarnym to 360 zł – w cenę wliczone są wyżywienie i nocleg w hotelu akademickim przy WSKSiM w Toruniu.

Rekolekcje a lockdown

Decyzją rządu od soboty 20 marca wszystkie hotele w całej Polsce zostały zamknięte. Wyjątkiem są m.in. hotele robotnicze, a także noclegi świadczone w ramach podróży służbowych. Zadzwoniliśmy na recepcję hotelu akademickiego. Usłyszeliśmy, że hotel jest zamknięty dla podróżujących, jednak prawnicy, którzy biorą udział w rekolekcjach, obecnie nocują w hotelu.

Portal O2.pl zapytał, czy w związku z wprowadzeniem zaostrzonych restrykcji uczestnicy rekolekcji musieli przedstawić negatywne wyniki testów na koronawirusa. Na recepcji nikt jednak nie był w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie.

Procedurami związanymi z obostrzeniami zajmował się organizator rekolekcji, czyli uczelnia Tadeusza Rydzyka – Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej. Nie otrzymano również odpowiedzi na pytanie, ile osób zgłosiło się na stacjonarne uczestnictwo w rekolekcjach. W rektoracie, do którego przekierowano dziennikarzy z pytaniami, od rana nikt nie odbiera telefonu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments