fbpx

Internauci oburzeni postawą posłanki PiS na miesięcznicy smoleńskiej


Subksrybuj nas na Google News

Obóz dobrej zmiany traktuje tragedię ludzką, wywołaną wypadkiem komunikacyjnym w Smoleńsku, jako swoje paliwo polityczne. Potwierdzeniem teorii spiskowych miały być rekwizyty z puszek, parówek, a ostatnio nawet foliowy tunel do ogórków. Mija już wiele lat odkąd PiS ma pełną władzę, a mimo to nie przedstawiono żadnych przekonujących dowodów na zamach. W tym czasie podkomisja Macierewicza pochłonęła olbrzymie pieniądze. Ostatnio wzburzenie internautów wywołało zachowanie posłanki PiS, Violetty Porowskiej. Obchody rocznicy zastały ją w wyjątkowo dobrym nastroju, co kontrastowało z powagą uroczystości.

Violetta Porowska to wpływowa posłanka obozu dobrej zmiany z rodowitego okręgu Patryka Jakiego, czyli Opola. Zasiada w sejmie od 2019, więc doświadczenie parlamentarne nie jest szczególnie duże i pewnie dla wielu osób jest dość anonimowa. Niemniej jednak Porowska nadrabia aktywnością polityczną i wybrała się na niedawne uroczystości katastrofy smoleńskiej. Uczciła to udostępnieniem kilku zdjęć na profilu twitterowym. Jednak wywołała tym burzliwe dyskusje ze względu na wyjątkowo radosny nastrój, który promieniował z jej twarzy.

– Nie rozumiem tych uśmiechów z okazji hołdu oddawanego poległym za Ojczyznę – to chyba jeden z najłagodniejszych komentarzy, jakie pojawiły się pod zamieszczonymi fotografiami. W podobnym tonie wypowiedział się dziennikarz Radia Zet, Maciej Bąk. – Ależ to była imprezka! Sami starzy znajomi, okazja do wielu selfie i do pokazania szczerego uśmiechu. Nawet było ciekawie bo ktoś tam ze sceny mówił że jakiś zamach był. A po rocznicy poszliśmy sobie na serniczek – napisał. Większość reakcji internautów nie nadaje się do zacytowania, są absolutnie druzgocące wobec Porowskiej.

Czy to był naprawdę odpowiedni moment do manifestowania radości?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zapomnijta już i dajta żyć dla ludziów
Zapomnijta już i dajta żyć dla ludziów
2 lat temu

Dajta już spokój życia nie przywrócita jeno odebrać go żywym chceta. Idźta se same do boga jak tak wam źle przy korycie. Ludziska majom problemy jak przeżyć a nie jakieś kult święta wraków czcić. O żywych się martwta a nie martwych albo idźta do piachu za niemi. I o wszystkiem wszestkie zapomno. Idźta powieśta się albo utopta karwa kafka. Co to za cholera was opętała. Nie mata co robić lepszego to oddajata władzę i idźta sami sami Rosję atakujta.