fbpx

Internauci oburzeni postawą posłanki PiS na miesięcznicy smoleńskiej


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Obóz dobrej zmiany traktuje tragedię ludzką, wywołaną wypadkiem komunikacyjnym w Smoleńsku, jako swoje paliwo polityczne. Potwierdzeniem teorii spiskowych miały być rekwizyty z puszek, parówek, a ostatnio nawet foliowy tunel do ogórków. Mija już wiele lat odkąd PiS ma pełną władzę, a mimo to nie przedstawiono żadnych przekonujących dowodów na zamach. W tym czasie podkomisja Macierewicza pochłonęła olbrzymie pieniądze. Ostatnio wzburzenie internautów wywołało zachowanie posłanki PiS, Violetty Porowskiej. Obchody rocznicy zastały ją w wyjątkowo dobrym nastroju, co kontrastowało z powagą uroczystości.

Violetta Porowska to wpływowa posłanka obozu dobrej zmiany z rodowitego okręgu Patryka Jakiego, czyli Opola. Zasiada w sejmie od 2019, więc doświadczenie parlamentarne nie jest szczególnie duże i pewnie dla wielu osób jest dość anonimowa. Niemniej jednak Porowska nadrabia aktywnością polityczną i wybrała się na niedawne uroczystości katastrofy smoleńskiej. Uczciła to udostępnieniem kilku zdjęć na profilu twitterowym. Jednak wywołała tym burzliwe dyskusje ze względu na wyjątkowo radosny nastrój, który promieniował z jej twarzy.

– Nie rozumiem tych uśmiechów z okazji hołdu oddawanego poległym za Ojczyznę – to chyba jeden z najłagodniejszych komentarzy, jakie pojawiły się pod zamieszczonymi fotografiami. W podobnym tonie wypowiedział się dziennikarz Radia Zet, Maciej Bąk. – Ależ to była imprezka! Sami starzy znajomi, okazja do wielu selfie i do pokazania szczerego uśmiechu. Nawet było ciekawie bo ktoś tam ze sceny mówił że jakiś zamach był. A po rocznicy poszliśmy sobie na serniczek – napisał. Większość reakcji internautów nie nadaje się do zacytowania, są absolutnie druzgocące wobec Porowskiej.

Czy to był naprawdę odpowiedni moment do manifestowania radości?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
7
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zapomnijta już i dajta żyć dla ludziów
Zapomnijta już i dajta żyć dla ludziów
11 miesięcy temu

Dajta już spokój życia nie przywrócita jeno odebrać go żywym chceta. Idźta se same do boga jak tak wam źle przy korycie. Ludziska majom problemy jak przeżyć a nie jakieś kult święta wraków czcić. O żywych się martwta a nie martwych albo idźta do piachu za niemi. I o wszystkiem wszestkie zapomno. Idźta powieśta się albo utopta karwa kafka. Co to za cholera was opętała. Nie mata co robić lepszego to oddajata władzę i idźta sami sami Rosję atakujta.