fbpx

Istne piekło u Salezjanów! Ksiądz uskutecznił burdę! Szarpał się z policją i wyzywał…


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

To co dziś rano działo się w murach klasztoru Salezjanów w Poznaniu woła o istną pomstę do nieba. Policjanci dostali wezwanie, że uczestnicy Nabożeństwa nie spełniają rygoru epidemicznego. Gdy tylko policja weszła na teren Kościoła ksiądz zaczął się szarpać i wyzywać, a tłum zaczął odprawiać modły w intencji “pokrzywdzonego” księdza.

“Dantejskie ceny” – to naprawdę nie przesada

Policja wparowała do Kościoła w trakcie nabożeństwa. Ksiądzi poprosił policjantów, aby Ci “uklękli przed Bogiem żywym”. Policjanci się nie ulękli i stanowczo zażądali, aby wszyscy uczestnicy zajścia wylegitymowali się. No i się zaczęło. Starsze panie lamentowały, a ksiądz zaczął stawiać opór. Spójrzcie sami…

Odpowiedź poznańskiej Policji

“W poniedziałek rano funkcjonariusze otrzymali prośbę o interwencję w związku z nieprzestrzeganiem przepisów dotyczących przeciwdziałania pandemii koronawirusa – informuje w rozmowie z Faktem podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. – Do tych zachowań miało dochodzić podczas obrzędu religijnego na terenie domu zakonnego. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili, że dwaj mężczyźni prowadzący nabożeństwo, a także siedmiu jego uczestników nie zastosowało się do nakazu zasłaniania ust i nosa oraz wymaganego dystansu. Obaj odmówili policjantom podania danych personalnych, a także odmawiali wykonywania poleceń funkcjonariuszy, dlatego zostali doprowadzeni do komisariatu policji Poznań–Stare Miasto. Tam ich tożsamość została potwierdzona. W związku z tym zdarzeniem wobec wszystkich uczestników mszy zostaną skierowane wnioski do sądu o ukaranie. W przypadku duchownych dodatkowo policja wystąpi do sanepidu o nałożenie na nich kar grzywny” – podała podinsp. Liszczyńska.

To kolejna afera z udziałem ks. Woźnickiego. Duchowny zadarł z całym zakonem, ponieważ zaczął odprawiać msze trydenckie bez zgody Biskupa.

źródło: fakt.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments