fbpx

Jachira celnie chwali Prezydenta Wrocławia za rozwiązanie marszu niepodległości narodowców.


3k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
Ś

więto odzyskania niepodległości Polski we Wrocławiu ostatnio było obchodzone nieco inaczej niż w całej Polsce. Do tego własnie miasta zjeżdżali się najbardziej radykalni narodowcy z całej Polski. W tym roku Prezydent Wrocławia pilnie przyglądał się marszowi i rozwiązał go natychmiast, jak stwierdzono łamanie prawa.

Marsz Niepodległości w 2019r.

We Wrocławiu w wojsku ogłoszono mobilizację jakby szykowano się do wojny domowej. 1500 ludzi i okolic wezwano w środku nocy. “W wojsku stawić mają się wszyscy szeregowcy, którzy są przydzieleni do 10. Wrocławskiego Pułku Dowodzenia znajdującego się przy ulicy Trzmielowickiej we Wrocławiu. Są to osoby z różnych części województwa. Do każdej z nich dzisiaj w nocy zastukał kurier, który rozwoził wezwania”.

Choć magistrat rozwiązał wieczorny marsz narodowców we Wrocławiu, to jego uczestnicy się nie zatrzymali. Atakowali nawet policjantów, którzy użyli armatek wodnych. Pięć osób, w tym trzech policjantów, zostało rannych.

Hasła rasistowskie i any unijne w ustach byłego księdza.

Wielu mężczyzn miało twarze zasłonięte chustami. Policja zamknęła okolicę, a uczestnicy marszu zaczęli się rozgrzewać: krzyczeli “Cześć i chwała bohaterom!”, ale też “Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”. Międlar skandował: – Tu jest Polska, a nie Polin! Precz z komuną! Oddajmy hołd bohaterom, którzy oddali krew za Polskę niepodległą!

– To policyjna prowokacja! Jednego samochodu nam nie zabrali, łaskawcy. Magistrat chce zdelegalizować polskość. Nie damy się. Duma, duma, narodowa duma – krzyczał Międlar.

– 101 lat temu odzyskaliśmy niepodległość, którą straciliśmy, bo Polskę sprzedała elita. Dzisiaj Polska leży plackiem przed Brukselą, Waszyngtonem i Tel Awiwem. Dlatego musimy wziąć sprawę w swoje ręce, musimy przeciwstawić się Brukseli i inwazji obcych koncernów. Trzeba urwać łeb czerwonej hydrze, która dostała się do parlamentu i chce nam zabrać naszych bohaterów: Generała Nila i Łupaszkę. Przyjdzie czas, że ojczyzna wezwie nas do szeregu – mówił Wojciech Podjacki, z Ligi Obrony Suwerenności.

Apel i podziękowania dla Prezydenta Wrocławia od posłanki Klaudii Jachiry.Państwo musi zareagować i egzekwować polskie prawo”.

Po ostatnio rozwiązanym marszu narodowców we Wrocławiu Grzegorz Braun, w sejmie zadał pytanie czy Wrocław jest jeszcze częścią Państwa Polskiego? Czy obowiązuje to polskie prawo czy jest już jakąś osobno autonomią? 

Ponieważ przyjechałam na weekend do mojego rodzinnego miasta, tak sobie jadę rowerem i myślę, że właśnie Wrocław po raz pierwszy od dawna pokazał jak się egzekwuje prawo i że nie ma przyzwolenia na rodzące się faszyzm na ulicach naszego miasta i w ogóle całej Polski.

Niestety muszę powiedzieć że wcześniej lokalne władze dawały ciche przyzwolenie na ten rodzący się faszyzm. To nie jest przypadek że właśnie tutaj Międlar, czy autor książki jak pokochałem Adolfa Hitlera, zaczynali tutaj swoją działalność.

To właśnie we Wrocławiu ciągle się zdarzają ataki na tle rasowym i dopiero obecny prezydent Jacek Sutryk powiedział dość, że jeżeli idzie tłum nacjonalistów ulicą i wzywa do nienawiści rasowej, krzyczy raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę. Czy zawsze i wszędzie policja jeb**a będzie, to po prostu państwu nie może się do tych ludzi bać.

Państwo musi zareagować i egzekwować polskie prawo. Nie pozwalamy na coś takiego i dopiero prezydent tego miasta to powiedział, to pokazał jak trzeba tam reagować i dotyczy to wszystkich jeżeli kiedykolwiek był obywatele RP, KOD, czy marsze równości szły i skandowały jeb*ć  policję, to oczekiwałbym identycznej reakcji ze strony policji, ze strony państwa egzekwowania prawa.

Natomiast właśnie różnica polega na tym, że jak opozycja demonstruje to idzie sobie spokojnie, uśmiecha się do wszystkich dookoła, już największym przestępstwem jest to siada na ulicy z różą w ręku i jest wynoszona przez policję, karana usuwana, a na koniec jeszcze mają wyroki w sądzie tak jak w Białymstoku.

Przypomnę, że protestowali przeciwko marszowi na cześć Łupaszki, który jest odpowiedzialny za ludobójstwo na ludności białoruskiej. Dlatego chciałam bardzo podziękować obecnemu prezydentowi mojego miasta Jackowi Sutrykowi,  za to że po raz pierwszy od kilku dobrych lat pokazał że nie ma przyzwolenia na nienawiść.

W całej Polsce, że pokazał, że nie może być tak jak robił PiS i dawał zielone światło rodzące się faszyzm na polskich ulicach. Mam nadzieję że ten przykład który dał Jacek Sutryk pójdzie teraz na cały kraj i nauczymy się wspólnie egzekwować prawa i nigdy już nie dojdzie do sytuacji, że prezydent naszego kraju Andrzej Duda idzie na czele marszu narodowców tak jak to było w zeszłym roku, że były hasła nienawiści Race burdy i skandowanie nienawistnych haseł.

Pokazywały to wszystkie telewizji na całym świecie. Państwo polskie egzekwować obowiązujące prawo i musimy pokazać że w momencie gdy patriotyzm skręca w stronę faszyzmu trzeba powiedzieć stop

Grupa fanów i sympatyków Klaudii Jachiry na facebooku znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/groups/316712489226066/


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments