fbpx

„Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato.” Czy to już panie Pawle?


5 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz podpisał dziś porozumienie z Jarosławem Kaczyńskim. To on jest autorem wyżej wymienionego cytatu, za który to został wyróżniony nagrodą tygodnika Wprost.

Startując w wyborach Paweł Kukiz zapowiadał, że nie da się zamknąć w politycznej klatce. W czasie swojej kariery politycznej nie wprowadził nic, co poprawiłoby życie obywateli. Podpisywał koalicje z różnymi partiami, aż wreszcie znalazł swoje miejsce u boku Jarosława Kaczyńskiego, o którym jeszcze nie tak dawno mówił, że posługuje się “metodami ubeków i burdel mam”.

Antysystemowiec dziś polityk pełną gębą postanowił w krytycznej chwili, kiedy Kaczyńskiemu grozi rozłam koalicji i wcześniejsze wybory, wyciągnąć do niego pomocną dłoń. Od dziś panowie zapowiedzieli, że będą razem walczyli niedemokratyczną opozycją – jak określa ją np. wice marszałek Sejmu.

W jaki sposób od dziś zwracać się do Pawła Kukiza? Uważam, że i tak ma dużo szczęścia. Na pamiętnej konferencji prasowej mógł powiedzieć więcej i zamiast o napluciu mu w ryj, mógł powiedzieć, że chce, aby ostrzej potraktować jego ryj.

Kukiz liczy na współpracę, ale Kaczyński nie zgadza się na czołowy postulat Kukiza

– Chciałbym wyrazić przede wszystkim swoją radość. Pierwszy raz mamy szansę wprowadzenia kluczowych zmian ustrojowych w Polsce – podkreślił. – Z naszej perspektywy umowa zawarta z PiS jest niesamowicie korzystna. Pojawiła się szansa wprowadzenia kluczowych zmian ustrojowych, które naprowadzają Polskę na drogę państwa w pełni demokratycznego (…) To jeden z ważniejszych dni w moim życiu. (…) Mam nadzieję, że wygramy Polskę – dodał Kukiz .

– Te zmiany możliwe są pierwszy raz od przynajmniej sześciu lat. (…) Zmiany ustrojowe wyprowadzą Polskę z tego ustroju semidemokratycznego, połowicznie demokratycznego, z demokracji partyjnej – mówił dalej lider Kukiz’15 na wspólnym z szefem PiS Jarosławem Kaczyńskim poniedziałkowym briefingu. – PiS, Zjednoczona Prawica jest to jedyna w tej chwili opcja władna wprowadzić te kluczowe zmiany, przegłosować te kluczowe zmiany ustrojowe – dodał.

Głównym postulatem Kukiz15 była zmiana ordynacji wyborczej, do której muzyk cały czas sie odwołuje. W czasie konferencji prasowej nie usłyszeliśmy, deklaracji Kaczyńskiego, który ma poprzeć takie rozwiązania. Mówi się o zespole roboczym do zbadania możliwości wprowadzenia zmian. To zadziwiające bo wydawałoby się, że umowę o współpracy podpisuje się po ustaleniu najważniejszych warunków, a nie przed zbadaniem możliwości ich wprowadzenia.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
narciasz
narciasz
7 miesięcy temu

Kukiz, człowiek z gówna.
https://tinyurl.com/d6erfvx9

pytanie zasadnicze
pytanie zasadnicze
7 miesięcy temu

kukiz jest największym naiwniakiemw Polsce.! skąd się tacy biorą ???

retrospekcja
retrospekcja
7 miesięcy temu

i pomyśleć,że kiedyś głosowałem na kukiza !ale byłem naiwny….!

Pit
Pit
5 miesięcy temu

Też głosowałem ale to skończony człowiek TVP info opanowane przez PiS co do tego nie ma złudzeń. Pan Kukiz taki antysystemowiec poszedł w układ z systemem ceny paliw to zmowa energia zakupy wszystko w górę. A on sprzedał się za parę stanowisk

Pit
Pit
5 miesięcy temu

A propos w antysystemie można za pomocą pilota wybierać co chce się oglądać czy rządowa TVP info czy TVN ja wybieram to co bardziej mówi prawdę