fbpx

Jaki nie popierał Banasia i doczekał się odpowiedzi. NIK ostro o sztandarowym programie Jakiego “Praca dla więźniów” Będą nawet zawiadomienia do prokuratury.


2k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
K

to nie ze mną ten przeciw mnie. Na jutro NIK zapowiedział raport w sprawie programu Jakiego “Praca dla więźniów”. To był najważniejszy jego sukces, kiedy był wiceministrem sprawiedliwości. Tak przynajmniej do tej pory wynikało z jego wypowiedzi.

Z ustaleń dziennikarzy RMF w raporcie NIK znajdzie się bardzo krytyczna ocena części inwestycji związanych z wdrażaniem programu.

W zakładach karnych miały powstać hale produkcyjne, dzięki temu więźniowie mieli pracować i zdobywać nowe umiejętności. Niestety doszło do nieprawidłowości w przetargach na te inwestycje. Z ustaleń dziennikarzy RMF wynika, że w raporcie są zawiadomienia do prokuratury.

Banaś donosi, ale nie chce występować publicznie przed senatem. Gra toczy się wewnątrz PiS.

Moja “osoba stała się przedmiotem brutalnej gry politycznej”. Tylko, że w tą grę zaangażowany jest PiS i polskie służby. To tylko pretekst do odmowy wyjaśnień przed senacką Komisją Samorządu Terytorialnego i Administracji Publicznej.

Banaś złoży doniesienie do prokuratora generalnego Ziobry, na ministra sprawiedliwości Ziobrę, w sprawie funduszu Ziobry.

Banaś nie odpuszcza i jeszcze przed świętami uderzy w Kaczyńskiego, ponieważ mówi się że została złamana umowa pomiędzy panami. NIK ma opublikować dwa raporty Najwyższej Izby Kontroli: jeden o aferze GetBacku, a drugi związany z działalnością Krajowej Administracji Skarbowej.

Afera Banasia jest wymyślona przez gangi i niemieckie media – poseł Żalek ma swoje teorie.

Może to zbieg okoliczności ale ofensywa Banasia przybrała na sile kiedy uznano nagle brak kompetencji jego syna na ciepłej posadzie w jednym z państwowych banków.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
21
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments