fbpx

“Jakiś facet przeszedł, upierdliwy, z telewizji”. Potwierdza się rozmowa szefa NiK z mężczyzną z kamienicy świadczącej usługi.


494 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
D

ominika Wielowiejska dziennikarka – potwierdza że rozmowa w czasie nagrania filmu w kamienicy Mariana Banasia nie była blefem, obyła się naprawdę. Jej treść świadczy, że panowie dobrze się znają.

W niedzielę ukazał w Superwizjerze TVN ukazał się reportaż a aktualnym szefie NIK Marianie Banasiu. Początkowo miał on dotyczyć oświadczeń majątkowych i sprawy którą wyjaśnia CBA. W toku dziennikarskiego śledztwa reporter chciał sprawdzić co dzieje się z jedną z nieruchomości ujawnionej w oświadczeniu.

Jednym z wątków reportażu była sprawa działalności wynajmu pokoi na godziny, prowadzonej przez znanych policji gangsterów.

Rozmowa telefoniczna z Banasiem

Dialog żywcem spisany z filmu, kiedy to reporter próbował się dowiedzieć od mężczyzny zastanego w hotelu czegoś transakcji sprzedaży tej nieruchomości.

 • Reporter : Czy to jest normalne, że państwo prowadzicie tutaj działalność bez paragonów ?
 • Mężczyzna: Pan Jest denerwujący. Ile razy można panu mówić, żeby pan wyszedł? Mogę wezwać ochronę i pana wyrzucić? No to.. A może wezwiemy ochronę…
 • Reporter : Mam obowiązek zadać pytania
 • Mężczyzna: Kurdę. A może niech pan poczeka, ja zadzwonię do Banasia. O!
 • Reporter : Niech pan zadzwoni do Banasia.
 • Mężczyzna: Dobrze I spytam się co mam….Co mam powiedzieć
 • Reporter : Dobra, dobra
 • Mężczyzna nawiązuje połączenie
 • Mężczyzna: Jakiś facet przeszedł, upierdliwy, z telewizji. Z jakiej telewizji ?
 • Reporter : Z TVN
 • Mężczyzna: Z TVN-u
 • Mężczyzna: Nie życzysz sobie z nim rozmawiać?
 • Mężczyzna: Spisaliśmy … Spisz wszystko , dzwoni i zawraca gitarę,. No
 • Mężczyzna: Żegnam

Z rozmowy wynika, że panowie dobrze się znają. W mężczyźnie z hotelu dziennikarz TVN rozpoznał jednego z braci K. Wiesława lub Janusza pseudonim Paolo,  znanego policji i prokuraturze jako sutenerzy i członkowie grupy przestępczej. 

Stonoga- szokujące doniesienia i oskarżenia PiS. Chodzi o pół mld euro, tajne śledztwa, ma dokumenty i wymienia nazwiska.

Tłumaczenia Banasia w TVP

Jenak wczoraj dzień po reportażu w telewizji publicznej szef NIK twierdzi że nie zna tej osoby. Prowadzenie hotelu powierzył młodemu człowiekowi który miał prowadzić działalność hotelarską. Z reportażu dowiedzieliśmy się że była to zupełnie inna osoba Dawid O. Młody trzydziestoletni człowiek.

– Znalazłem najemcę, młodego człowieka, który miał prowadzić działalność hotelarską. Niestety, nie dostał kredytu, wycofał się z tego – tłumaczył się Banaś. On sam “nie miał czasu”, by przyglądać się temu, co dzieje się w kamienicy, bo, uwaga… w tym czasie w Warszawie “walczył z mafią VAT-owską”.

Minister Ziobry grzmi, zabraliśmy przestępcom miliardy. Tymczasem ze 100 mln zasądzonych od mafii lekowych nie wpłynęło nic.

Rozmowę telefoniczną tłumaczy w ten sposób

– To nie jest żaden dobry znajomy, nie utrzymuję kontaktów z tym środowiskiem  … – Nie mam z nimi nic wspólnego … – Znaczy się, oddałem temu młodemu człowiekowi telefon i być może przekazał K. telefon do mnie – tak tłumaczył się Banaś z kontaktów z K. I to by było na tyle

Zaskakująca informacja w stylu o. Rydzyka

Ponadto Banaś zszokował stwierdzeniem, że kamienicę dostał od byłego żołnierza Armii Krajowej, którego poznał „30 lat temu”. Od razu przypominają się mercedesy Rydzyka, które dostał od bezdomnego, który wkrótce po tym zmarł.

Banaś dostał 400 metrową kamienice od żołnierza AK, wyremontował ją za kasę z Unii i zamienił w pokoje na godziny. Nie do wiary!

Bulterier Ziobry wreszcie nauczy się odpowiadać na pytania? Wreszcie znalazł się ktoś kto mu wygarnął.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

494 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments