fbpx

Jan Lityński: Jeżeli władza nie przygotowuje się do sfałszowania wyborów, to Andrzej Duda jest skazany na porażkę


595
Subksrybuj nas na Google News

Jeżeli nie stanie się nic złego po stronie Trzaskowskiego i jeżeli władza nie przygotowuje się do sfałszowania wyborów, to Andrzej Duda jest skazany na porażkę” – skomentował Jan Lityński w Popołudniowej rozmowie w RMF FM kampanię wyborczą, która od nowa wystartowała, po ogłoszeniu nowej daty wyborów.

Rafał Trzaskowski słusznie odwołuje się do tego mitu, który stworzył wolną Polskę. W tej chwili jest podobna sytuacja. Różnica jest taka, że tamta władza nie była przekonaną, że może rządzić, a teraz władza trzyma się kurczowo władzy – mówił Lityński w RMF24.pl

Andrzej Duda z nikim nie współpracuje, w ciągu 15 min. podpisuje ustawy, których nawet nie czyta.”

Zdaniem byłego opozycjonisty z czasów PRL prezydent i rząd reprezentujący różne obozy polityczne to dobre rozwiązanie. Kohabitacja bardzo często przynosi dobre rezultaty. Ja mam nadzieję, że od tego momentu skończy się parodia Sejmu, bo w tej chwili mamy parodię Sejmu. Mam nadzieje, że wybór Rafała Trzaskowskiego spowoduje to, że Sejm zacznie być traktowany jako Sejm – powiedział Lityński. Dodał też, że “gdyby Rafał Trzaskowski został prezydentem, on by z rządem współpracował. Komorowski rozgrywał to, moim zdaniem zbyt mało spektakularnie, w ten sposób, że jego współpracownicy pracowali przy powstawaniu ustaw rządowych i w związku z tym ich nie wetował. I może to był błąd. Andrzej Duda z nikim nie współpracuje, w ciągu 15 min. podpisuje ustawy, których nawet nie czyta.”

Źródło RMF24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

595

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments