fbpx

Janusz Kowalski żąda nałożenia sankcji na emeryturę Donalda Tuska


Subksrybuj nas na Google News

Dla każdego, kto choć trochę śledzi polską politykę, nie powinno być zaskoczeniem, iż Janusz Kowalski ma obsesję na punkcie Donalda Tuska. Właściwe przy każdej okazji porusza jego temat. W środkę zrobił to… życząc powodzenia maturzystom. Kiedyś wyrzucono go nawet ze studia Radia Zet, bo na wszystkie zadane pytanie odpowiadał, mieszając w to przewodniczącego Platformy. Jednak słowne ataki są dla Kowalskiego niewystarczające, teraz chce jeszcze zablokować wypłacanie emerytury Tuskowi. 

Emerytura lidera największej partii opozycyjnej była przez kilka dni jednym z tematów dnia rządowych mediów. Obóz “dobrej zmiany” nie mógł się pogodzić z wysokimi zarobkami, które zapewniły mu bezpieczną przyszłość. TVP Info poświeciło temu  kilkugodzinny cykl nagonki, specjalny materiał wyemitowały też Wiadomości. Zazdrość wynikająca z sowitej emerytury, to nie ostatnia reakcja Zjednoczonej Prawicy na ten temat. Janusz Kowalski poszedł o krok dalej i domaga się zabrać Tuskowi całe świadczenie, przy okazji nakładania… sankcji na Rosję. – W ramach #deputinizacja należy pilnie zablokować Donaldowi Tuskowi unijną emeryturę! Nie ma zgody na to, by Tusk za wspieranie polityki Merkel-Putin i “nicnierobienie” przez 1825 dni w Brukseli dostawał co miesiąc kilkadziesiąt tys. zł z naszych podatków! – napisał na swoim profilu twitterowym. Co ciekawe, kilkanaście lat temu Kowalski robił maślane oczy w kierunku przewodniczącego Platformy. W sieci dostępne jest nawet zdjęcie, gdy prosi go o autograf, wręczając kwiaty. Od tego momentu widzimy radykalną przemianą polityka Solidarnej Polski – fascynacja zmieniła się w nienawiść.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Zamknąć tego psychola w Tworkach. Do niedawna myślałem, że on jest zwykłym pisowskim cynikiem, który mówi co mu każe guru z Żoliborza, ale teraz widzę, że gościu ma naprawdę zryty łeb i potrzebuje porady specjalisty.

Ciężka praca PIS przynosi raczej odwrotne efekty
Ciężka praca PIS przynosi raczej odwrotne efekty
1 rok temu

A może miał robić dokładnie to co robi PIS ? Czyli skonfliktować Polaków przeciwko sobie, szukać i atakować wykreowanych wrogów Polski, dążyć do konfliktu i kryzysu dyplomatycznego z Unią Europejską wywołać wojnę na Ukrainie i wystawić państwo Ukraińskie na ataki zbrojne mocarstwa atomowego którym jest Rosja. A ponad to wywołać w konsekwencji po covid eskalację kryzysu żywnościowego, głód przez zahamowanie dostaw produkcji rolnej z Rosji i Ukrainy. Jeśli to jest nic nie robienie to ja proszę pana Tuska żeby dalej nic robił, niż ma mieć swój udział w destrukcyjnej ciężkiej pracy PIS na niekorzyść Polski i Europy.

PIS wykorzystuje Rosję do wojny na Ukrainie
PIS wykorzystuje Rosję do wojny na Ukrainie
1 rok temu

Sankcje powinny być nałożone na liderów partii PIS. Oficjalne podżeganie do wojny jest aż nadto wymownym argumentem do odcięcia rządu od pieniędzy podatników. Gdyby rząd PIS zawczasu poinformował uczciwie co zamierza zrobić po letnim uśpieniu polityki covidowej, że zamierza zaatakować Ukrainę wykorzystując do tego celu Rosję, dziś rządziłaby opozycja, a o PIS szybko by ludzie zapomnieli.

ona
ona
1 rok temu

takiego głópka Polska jeszcze nie miała

marcinio
marcinio
Odpowiedź do  ona
1 rok temu

, a później następuje przetasowanie kart i okazuje się ze wcale nie był taki głupi, jest głupszy.

***
***
1 rok temu

i to jest właśnie tragiczne, że takie po**by chcą rządzić dużym, europejskim krajem… Ludzie, trzeba wysłać tego psychola do ^psychiatry^, by go ^zdrowo^ młotkiem lekarskim ostukał!

On,ona,ono
On,ona,ono
1 rok temu

Szkoda czasu na takiego ” mędrca”