fbpx

Janusz Szostak twierdzi że to on ,,namierzył” i pobił gangstera ,,Brodę”.


2 comments, 148
Subksrybuj nas na Google News
“W

sobotę wieczorem udało mi się ustalić gdzie przebywa „Broda”. Mimo że bezskutecznie od lat poszukuję go policja.

Piotr Kapuściński jest do lat ścigany listem gończym, mimo tego  pozostaje nieuchwytny.  W ciągu zaledwie dwóch dni ustaliłem gdzie szukać Kapuścińskiego i go znalazłem.”

Pisze w e-reporter Janusz  Szostak

 W artykule podważa rewelacje Zbigniewa Stonogi  na temat Patrycji Koteckiej

Szostak pisze:

W czasie gdy byłem we Lwowie, gdzie jak ustaliłem ukrywa się „Broda”, dzielił się on właśnie ze Stonogą rzekomymi materiałami, które miałyby skompromitować żonę Zbigniewa Ziobrę. Zbigniew Stonoga, jak wiadomo rzadko kiedy weryfikuje otrzymywane materiały i bez sprawdzenia oraz zastanowienia wrzuca je do sieci. Tym razem była to rozmowa z Piotrem Kapuścińskim „Brodą”,  który opowiada o rzekomych relacjach żony Ministra Sprawiedliwości z grupą pruszkowska. Takie same historię słyszałem od niego kilka miesięcy wcześniej. „Broda” zarzucił również, że późniejsza żona Zbigniewa Ziobry  miała romans z Krzysztofem Rutkowskimi i była wtyczką gangu pruszkowskiego w otoczeniu detektywa.

Krzysztof Rutkowski skontaktował się ze mną niedzielę 29 grudnia i przekazał mi informację, że złożył zawiadomienie o ewentualnie popełnieniu przestępstwa przez Piotra Kapuścińskiego i Zbigniewa Stonoga – pomawiających go o współpracę z grupą przestępczą.

 W materiale Stonogi jest mowa o tym ,że Kotecka była jedną  z ,,Aniołków” Rutkowskiego i  ze  ten łączy swoje  póżniejsze zatrzymanie  z  ministrem Zibro , nie było natomiast mowy o współpracy Rutkowskiego z przestępcami…..

 To nie koniec rewelacji…

Spotkałem się z nim wkrótce po tym, jak przekazywał Zbigniewowi Stonodze swoje niedorzeczne informacje. Jednak wówczas jeszcze o tym nie widziałem.

W czasie naszej rozmowy „Broda” usiłował mnie pobić i okraść z dużej kwoty pieniędzy. Chciał mnie zastraszyć, co mu jednak nie wyszło na dobre. Skończyło się to dla niego nie najlepiej, trafił do szpitala.

2-26.jpg

 Ale ta sytuacja nie miała żadnego związku z jego kontraktami ze Stonogą. Chociaż niektórzy np. Stonoga mi to przypisują. Zatem oświadczam, że nie mam w zwyczaju dbać o honor cudzych żon, nie jestem też tajnym  kilerem PiS. To brednie, podobne jak rewelacje „Brody” na temat Patrycji Koteckiej.

Informacje o miejscu pobytu Piotra Kapuścińskiego przekazałem ukraińskiej i polskiej policji. Czy uda im się sprowadzić zbiega do Polski? 

Jest tylko jedno ale, nie mamy pewności czy Pan Szostak należy do niezależnych dziennikarzy. Dlatego z rezerwą pochodzimy do tych doniesień.

Dodam tylko że Szostak jest autorem książek: “Masa.Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera”, “Bandyci i celebryci”, “Byłam dziewczyna mafii”, ” Co się stało z Iwoną Wieczorek” “Komando śmierci”, “Urwane ślady”

Był przewodniczącym Porozumienia Centrum województwa skierniewickiego i działaczem NSZZ Solidarność w mediach.  (Wikipedia)

Był też dziennikarzem Tygodnika Popularnego, Walki Młodych, Ziemi Sochaczewskiej Był  też organizatorem Miss Mazowsza.

I że urodził się   1 marca 1957 roku  czyli liczy sobie  62 lata –   gratulujemy kondycji !


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 148

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
5
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kam
Kam
2 lat temu
Szostak jest niewiarygodny
Szostak jest niewiarygodny
Odpowiedź do  Kam
1 rok temu

Brawo. Jednak Szostak nie jest wiarygodny.