fbpx

“Jędrula” uderza w prezydenta! “Decyzję podejmie pan prezydent” – “Debil znaczy?”


Subksrybuj nas na Google News

Tomasz Dedek, znany i lubiany aktor nazywany potocznie “Jędrulą” z uwagi na rolę, którą odgrywał z serialu Rodzina Zastępcza znowu stał się bohaterem mediów społecznościowych. Bezkompromisowa postawa aktora wobec wybryków ludzi dojnej zmiany jest nieoceniona. Artysta zawsze wali prosto z mostu i “nie bierze jeńców” Tym razem chodzi o pana prezydenta…

Radna PiS Ewa Wendrowska zamieściła ostry komentarz w kierunku szefowej Komisji Europejskiej Ursuli Von der Layen po tym, jak ta stwierdziła, że Polska nie wywiązała się z obietnicy odpolitycznienia polskiego wymiaru sądownictwa, więc środki z KPO nie zostaną wypłacone.

-Żadna Niemka nie będzie nam mówiła, kto w Polsce może być sędzią. O tym decyduje tylko Prezydent – napisała na Twitterze.

Tomasz Dedek postanowił zareagować na wpis radnej linią Jakuba Żulczyka…

-Debil znaczy… – skwitował “Jędrula”, czym wywołał tysiące reakcji internautów.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drogie państwo ubodzy podatnicy
Drogie państwo ubodzy podatnicy
1 rok temu

I słusznie zripostował. Co to za prezydent jeśli Polacy czują coraz bardziej wyobcowani we własnym państwie i nie mają praktycznie głosu a wszystko narzucane jest jako nakazy zakazy rozkazy to nie może nazywać się prezydentem demokratycznego państwa ale reżimu komunistycznego. problem w tym że władza tego nie widzi bo za wysoko buja w obłokach podczas gdy zwykli obywatele mimo że wierzą w demokrację to władzy wydaje się że rozpaczliwe głosy Poalaków to nie to samo co płacz głodnego zmarzniętego zastraszonego dziecka. Te 500+ nie twoje tylko to pieniądze podatników z których okradasz teraz Polskie rodziny zwłaszcza dzieci bo tą jałmużnę… Czytaj więcej »

grucha
grucha
1 rok temu

pan Dedek powiedział najprawdziwszą prawdę ,a ta zidiociała pisuardessa może go co najwyżej w dupsko pocałowac.