fbpx

Jestem z PiS, -“nie proszę panią tu mieszkają normalni ludzie”. Działaczka PiS nie wpuszczona na klatkę schodową w bloku.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] O [/boombox_dropcap]

lga Semeniuk radna Warszawy aktualnie kandydatka PiS w wyborach do parlamentu, próbowała dostać się na klatkę schodową i porozmawiać z mieszkańcami. To co usłyszała na tyle ją zaskoczyło, że musiała usiąść z wrażenia.

Warszawianka, Radna Warszawy. Wcześniej radna dzielnicy Wola. Z życiem dla Warszawy. „W pani tkwi duch walki.” Słucham potrzeb, szukam rozwiązań i działam – tak pisze o sobie radna z Warszawy z ramienia PiS.

Poznajmy panią Olgę Semeniuk

Olga Semeniuk to była współpracowniczka Macierewicza za czasów jego kadencji w MON. W przeszłości bardzo krytycznie wypowiadała się o Unii Europejskiej, opowiadając się za wręcz jej likwidacją.

 “Mało kto dzisiaj potrafi głośno powiedzieć, że UE powinna być całkowicie rozwiązana (…) Jestem zdecydowanym przeciwnikiem UE” – napisała na Facebooku z okazji wyborów prezydenckich we Francji. Semeniuk uważa także, że “o Rosji można mówić nieustannie”.

Jednak bardziej znana może być ze swojej wypowiedzi w TVP Info. Stwierdziła wtedy że naklejka z symbolem Polski walczącej i podpisem stop faszyzmowi “opluwa katolików”. W związku z tym wywołała burzę w mediach społecznościowych. “Czy katolicy utożsamiają się z faszyzmem, że czują się opluwani?”  Takie pytanie padało najczęściej, prosząc o wyjaśnienie co radna miała na myśli.

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

Pani Olga che zostać posłem w sejmie RP.

Dziś stara się o mandat w sejmie. W związku tym udała się na rozmowy w cztery oczy z mieszkańcami swojego okręgu. Oto ja zrelacjonowała próbę nawiązania kontaktu z mieszkanką bloku.

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.

Rozmowa przez domofon:
X: Dzień dobry, kandyduję do Sejmu. Chciałabym porozmawiać z Mieszkańcami. Mogę prosić o otwarcie drzwi?
Y: Jaka partia?
X: Prawo i Sprawiedliwość
Y: Nie proszę pani. Tu mieszkają normalni ludzie.
Z wrażenia usiadłam pod blokiem normalnych

Minister Holandii po rozmowie z Ziobro złożył ostry raport. Przez Ziobrę Polska straci dotacje z Unii. Sprawa jest poważna.

Źródła; TVP VOD ; twetter


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments