fbpx

Kabaret zestawił Kaczyńskiego ze zbrodniarzami. Burza w sieci [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Prawo i Sprawiedliwość musi się mierzyć z falą wyjątkowej nienawiści podczas dużych imprez masowych. Do tej pory najwyraźniej było ją widać w trakcie koncertów rapowych, gdzie wśród młodzieży regularnie pojawiało się skandowanie “***** ***”. Jednak niedużo lepiej wyglądało to w trakcie sobotniego festiwalu kabaretowego w Koszalinie. Obóz “dobrej zmiany” znalazł się pod ciągłym obstrzałem satyryków, a jeden z żartów był wyjątkowo ostry i wywołał burzę w sieci.

27 Festiwal Kabaretu w Koszalinie można było oglądać na antenie Polsatu. Głównymi gwiazdami byli Neo-Nówka i Koń Polski, satyrycy będący na scenie od wielu lat. W trakcie ich występów nie mogło zabraknąć wątków politycznych, jednak w trakcie tegorocznej edycji ich natężenie prezentowało się wyjątkowo. Epitety i szydera wymierzone w rząd oraz jego sympatyków były tak intensywne, że wyborcy PiS zaczęli bardzo narzekać w sieci z tego powodu. Jeden z najpopularniejszych wpisów możecie zobaczyć poniżej:

Wracając do tematu wspomnianego w tytule tekstu. Otwierający występ Koń Polski zaczął się naśmiewać z przywódców charakteryzujących się niskim wzrostem. Leszek Malinowski opowiedział skecz, gdzie wymienił “małych ludzi, którzy chcą być wielcy”. Pojawiły się tam nazwiska Napoleona, Mussoliniego i Putina w zestawieniu z ich filigranowymi warunkami fizycznymi. Gdy padła lista niskich osób, które zapisały się w historii z niezbyt chlubnej strony, drugi z kabareciarzy rzucił: “i jeszcze ten nasz”, po czym podano liczbę 168 centymetrów (tyle ma Kaczyński- przyp. red.). Co prawda nie padło tam nazwisko prezesa, ale wszyscy, nawet zwolennicy PiS, byli wyjątkowo zgodni, o kogo chodzi. Widownia w Koszalinie zareagował na te słowa entuzjastycznie, ale nie wszystkim przypadło to do gustu. – W kabaretonie w Koszalinie lecą bez cenzury. Na razie capy z Konia Polskiego wyśmiali, że prezes ma 168 cm wzrostu. Publiczność ubawiona – oburzył się Ryszard Makowski, felietonista tygodnika “Sieci”. Opisywany skecz możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Astar
Astar
1 rok temu

Żałośni są. Stare dupki usiłujące na polityce odzyskać dawną świetność. Ale cóż zrobić. Tak jak kiedyś każdy kabareciarz pluł na Tuska, tak teraz plują na Kaczora.

Megoka
Megoka
Odpowiedź do  Astar
1 rok temu

Jak byś nie zauważył to od tego są kabarety, pokazują rzeczywistość w krzywym zwierciadle.

Mła
Mła
Odpowiedź do  Astar
1 rok temu

I bardzo dobrze.. od tego są kabarety żeby obśmiewać i pokazywać błazenade rządzących

Antypisior
Antypisior
Odpowiedź do  Astar
1 rok temu

Sam jesteś żałosny dzbanuszku pisowski.

europ
europ
Odpowiedź do  Astar
1 rok temu

ŻAŁOSNY TO TY JESTEŚ NIE ROZUMIEJĄC ŻE PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIĘ NIE BOI ALE WIDAĆ PISOJEBA ZABOLAŁO O SKECZ BYŁ O NIM

anty-p
anty-p
1 rok temu

Ale się CIEMNOGRODZKIE kundle rozjazgotały!~Słychać wycie? Z N A K O M I C I E!!!

Kaczyński historycznie jest zerem
Kaczyński historycznie jest zerem
1 rok temu

Z wielkich i prawdziwych Polaków to można wyróżnić chyba tylko Władysława Jagiełłę. W bitwie pod Grunwaldem w 1410 roku w której Polska i Litwa zmiażdzyła Teutonów potocznie zwanych krzyżowcami lub krzyżakami. Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie w Izraelu. jeden z trzech największych, obok joannitów i temlariuszy, chrześcijańskich zakonów krzyżowców, które powstały na fali wojennych krucjat religijnych w XI i XII wieku. W 1386 r. litewski książę Jagiełło poślubił polską królową Jadwigę, córkę Ludwika Wegierskiego i przeszedł na chrześcijaństwo. Powstała w ten sposób unia polsko-litewska była potężnym przeciwnikiem dla państwa zakonu krzyżackiego. Zakon krzyżacki nie uznał chrystianizacji Litwy i w dalszym ciągu prowadził swoje… Czytaj więcej »

Rząd czy Nierząd oto jest pytanie
Rząd czy Nierząd oto jest pytanie
1 rok temu

Chętnie obejrzałbym film czarną komedię podsumowującą rządy PIS 2019 – 2022 film biłby rekordy ogladlności po prostu z życia wzięty. Niestety nie mamy dziś reżyserów aktorów ani środków żeby pokazać tragikomedię rządów PISuarów. Nie zabrakłoby oczywiście żadnego wątku łącznie a wszystko okraszone pikantnym chamskim językiem i kłamstwami pisowskich chuliganów. Same parełki w roli błaznów i upośledzonych nieudaczników pseudo ministrów jak Szumowski, Niedzielski, premier Morawiecki, prezydent Duda, Pawłowicz, Ziobro. Te i wiele innych nazwisk i twarzy sa już symbolem afer gospodarczych i tragikomicznych wpadek. Najlepsi w swoich rolach są oczywiście aktorzy oryginalni czyli prawdziwi politycy obozu władzy. To jest przerażające że… Czytaj więcej »

Antypisior
Antypisior
1 rok temu

Co na to byli koledzy Makowskiego z Otto i reszta kabareciarzy?? Mam nadzieję, że ten pisowski piewca już nigdy sceny nie obejrzy a już na pewno nie jako wykonawca.

europ
europ
1 rok temu

WSZYSCY PAMIĘTAMY BESTIALSTWO WOBEC KOBIET IDZIEWCZYN PRZEZ PSEUDO POLICJĘ A WŁAŚCIWIE TO SIEPACZY W MUNDURACH POLICJI I BEZCZELNY ŚMIECH TEGO KACZYŃSKIEGO ALE WKRÓTCE STANIE PRZED SUWERENEM I NIE BĘDZIEMU DO ŚMIECHU ZNAJĄC JEGO TCHÓRZOWSKĄ NATURĘ ON TYLKO Z OBSTAWĄ GORYLI JEST GIEROJ I KACZYŃSKI ZAPŁACISZ ZA LAMANIE KONSTYTUCJI I PRAWA KARNEGO ZA OFIARY TWEJEGO TERRORU WKRÓTCE

europ
europ
1 rok temu

i się nie mylili co do tego pseudo demokraty to szkodnik gorszy od szarańczy dlatego powinien być osądzony i zabity