fbpx

Kaczyński pójdzie na całość? Nowy ład, nowe wybory i długie lata autorytarnych rządów aż do śmierci


5

„Super Express” ustalił nieoficjalnie , że Jarosław Kaczyński ma dość niepokornych koalicjantów i ciągłych wojen na prawicy. – Prezes chce radykalnie przeciąć wojnę, a wybory na jesieni są dla nas najlepszym rozwiązaniem – powiedział “Super Expressowi” ważny polityk z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego. W czwartek odbyła się w siedzibie PiS pilna narada na którą przybyli Gowin i Ziobro z mocno niewyraźną miną. Za kuluarami mówi się, że Kaczyński chce upiec wiele pieczeni na ogniu, który sam wzniecił.

Według nieoficjalnych informacji, Nowy Ład, który ma być zaprezentowany przez PiS może być początkiem kampanii wyborczej i parciem na jesienne wybory. –

Ziobro i Gowin pojawili się w czwartek na Nowogrodzkiej. Mogli usłyszeć po raz ostatni od prezesa, że albo się uspokoją i zaczną być lojalni albo idziemy na wybory. Prezes ma już naprawdę dość wojny. I chce to radykalnie przeciąć. Oczywiście na listach PiS mogliby się znaleźć ci ludzie Ziobry i Gowina, którzy zadeklarują nam pełną lojalność – opowiedział se.pl ważny polityk z otoczenia Jarosława Kaczyńskiego.

Jan Strzeżek, jeden z bliskich współpracowników Gowina stwierdził – Ktoś, kto jest strachliwy nie powinien funkcjonować w polityce. Najpierw jednak pokonajmy koronawirusa, a później rozmawiajmy o twardej polityce.

– Platforma jest w totalnej rozsypce, więc wybory w tym roku byłyby dla PiS najlepsze. Pytanie, na ile Kaczyński na poważnie je rozważa, czy to jest jednak taki straszak i ostrzeżenie dla Ziobry i Gowina, którzy samodzielnie nie mają szans dostać się do Sejmu – skomentował prof. Kazimierz Kik, politolog.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments