fbpx

Kaczyński rusza w Polskę. Zaskakująca reakcja mieszkańców bastionu PiS


3 comments, 6
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Kaczyński rozpoczyna cykl podróży po naszym kraju. Patrząc na środki ostrożności i blokowanie całych dzielnic podczas różnych uroczystości, raczej trudno zakładać, żeby prezes PiS wyszedł do zwykłych ludzi. Kaczyński boi się suwerena jak ognia i ogranicza swoje interakcje do zaufanych działaczy. Mieszkańcy Sochaczewa, będącego pierwszym miastem jakie odwiedzi, nie kryją negatywnych emocji wobec przyjazdu najbardziej wpływowego polskiego polityka.

Informacja o wizycie Kaczyńskiego na Mazowszu została podana na portalu TuSochaczew. Organizuje ją poseł Maciej Małecki, który pochodzi z tego miasta. Pod wiadomością o tym wydarzeniu na Facebooku pojawiło się ponad 100 wpisów mieszkańców. Wśród nich nie ma nawet jednego okazującego mu poparcie czy pozytywne emocje! – Czasy jakie są każdy widzi, wał wałem przepychany, ale przed spotkaniem powinni rozdawać pieluchy bo niektórym podczas przemowy wodza po nogach poleci jak kolejna kiełbasę wyborczą będzie obiecywał…dość sponsoringu takich ludzi – napisał jeden z mieszkańców. – Czemu hasłem objazdu jest “Polska w sercu” jak on ma ją w d*pie? – to najpopularniejszy komentarz pod tekstem. Lwia część pozostałych nie nadaje się do zacytowania, są zbyt nieprzyzwoite i ocierające się o czysty hejt. Bardzo często pojawia się wśród nich wulgarne hasło znane ze Strajku Kobiet. Skala niechęci wobec Kaczyńskiego może zaskakiwać, bo w tym mieście od wielu lat wygrywa PiS. Czytając wpisy mieszkańców można być pewnym jednego – podczas pierwszej podróży Kaczyńskiemu będzie towarzyszyć bardzo duża liczba służb mundurowych. Wizyta na gościnnym (z pozoru) terenie wcale nie zapowiada się na łatwą, jeśli prezes PiS zechce wyjść spontanicznie do obywateli.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
4
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
21
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dziubek
dziubek
11 miesięcy temu

I ta nas wydyma przy pomocy swoich przydupasów elektoratu

Kaczyński zrobi z Polski drugą Ukrainę
Kaczyński zrobi z Polski drugą Ukrainę
11 miesięcy temu

Niech Kaczyński spotka się z Putinem i obniży ceny energii bo inaczej spotka się z bratem na cmentarzu. Ten cholerny komunista doprowadził już do takiego wzrostu cen i inflacji że Gierek i Jaruzelski to święte aniołki przy nim. A dodać propagandę, demagogię, dyskryminację, hipokryzję, indoktrynacje, terroryzm psychiczny, nękanie różnych środowisk spadek demokracji i wolności mediów o kilkadziesiąt miejsc w rankingu. To już nie jest rząd wszystkich Polakow i nie wolno pozwolić wygrać im ponownie wyborów bo to już będzie krwawa rzeź i druga Ukraina.

jek
jek
11 miesięcy temu

Pytałem leśniczego – chrust był ale w latach 60-tych. Nie ma taryfikatora.