fbpx

Kaczyński sam sobie bije brawo i krzyczy “Jarosław”. Zmuszają też publiczność [VIDEO]


1 comment, 12
Subksrybuj nas na Google News

Okrzyk “Jarosław, Jarosław”, gdy prezes Kaczyński wchodzi na mównicę, by “ryć ludziom głowy”, towarzyszy pisowskim spotkaniom od zawsze. Nagrania sprzed wizyty Kaczyńskiego w Sochaczewie pokazują ile wysiłku wkłada otoczenie prezesa, by imię wodza było wykrzyczane głośno i hucznie. Na jednym z filmików widać samego Kaczyńskiego, który jak zaczarowany podłącza się do wzniosłych okrzyków “Jarosław” i bezmyślnie (a może nie) sam sobie bije brawo.

Tuż przed wizytą Kaczyńskiego w Sochaczewie jeden z działaczy strofował “niemą” publiczność jak mają reagować na widok prezesa PiS i jakie skandować hasła. Sala niestety nie wyrażała chęci aktywnego uczestnictwa w spektaklu działaczy Zjednoczonej Prawicy. Publiczność nie reagowała na prośby prowadzącego, który mówił do nich jak do dzieci. Internauci porównują atmosferę w środowisku PiS to spotkań Donalda Tuska w różnych miejscach Polski, które są naturalne, niewymuszone, a publiczność przychodzi w znacznej większości z czystej ciekawości i sympatii do przewodniczącego PO.

“To bez porównania. Na spotkania z Kaczyńskim ściągają znudzonych sympatyków PiS i rodziny, którzy niewiele rozumieją z tego, co dzieje się na sali. Po prostu są i mają robić sztuczny tłum, by względnie dobrze wyglądało to w TVP” – opisał krótko działacz opozycji spotkania prezesa Kaczyńskiego z obywatelami.

Spotkanie PiS, jak pokaz garnków

Prezes skanduje: Jarosław, Jarosław!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 12

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
14
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Toksyczny rząd Morawieckiego
Toksyczny rząd Morawieckiego
1 rok temu

Rząd Kaczyńskiego/Morawieckiego bije rekordy narcyzmu i toksyczności. Ci ludzie nie mogą spojrzeć w ustro bez obrzydzenia. Potrzebują poklasku jacy to są wspaniali. Nadal trwa żałoba narodowa bo ofiarach zabitych przez rząd i resort zdrowia a także bezprawie instytucji państwowych jak policja i sądy. Nie zrobiły one nic aby ratować Polaków przed aferą koronawirusa przez który ludzie masowo umierali z powodu nieudzelenia im pomocy madycznej w chorobach przewlekłych lub byli skazani na izolację i zmarli samotnie z dala od rodziny która normalnie mogłaby pomóc. Precz z rządem Morawieckiego/Kaczyńskiego/Dudy/Niedzielskiego precz zbrodniarzom i chuliganom.