fbpx

Kaczyński znowu przewrócił się na schodach w Sejmie [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Czy Jarosław Kaczyński buja głową w chmurach i myśli o niebieskich migdałach, zamiast skoncentrować się na otaczającej rzeczywistości? Ostatnie nagranie z posiedzenia parlamentarzystów wskazuje na to, że może tak być! Szef partii rządzącej znowu stracił równowagę na sejmowych schodach. Przy odrobinie pecha mogło się to skończyć o wiele gorszymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Kaczyński i pechowe schody

Najbardziej wpływowy polski polityk nie ma szczęścia do schodów znajdujących się przy ulicy Wiejskiej. W 2015 roku, dosłownie tuż po przejęciu władzy, potknął się na nich i upadł przed siebie. Pomocy musiał mu udzielić Mariusz Błaszczak. Po 7 latach historia zatoczyła koło i szef PiS zaliczył identyczną przygodę w prawie tym samym miejscu! W pierwszej chwili zdarzenie mogło wyglądać groźnie, jednak Kaczyński nie odniósł obrażeń. Polityk samodzielnie wstał i żwawym krokiem skierował się do sejmowego wyjścia. Towarzyszył mu wierny druh, Mariusz Błaszczak, jednak tym razem nie musiał interweniować. Wszystko zarejestrowały kamery TVN24. Sytuację możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marzenka
Marzenka
1 rok temu

Strata byłaby to niesłychana . Oj, pękam ze śmiechu. BTW Dlaczego nawet z bliźniąt to GORSZE ma większe szanse przedłużenia gatunku …? Jejku, co ja piszę 🙂 No, teraz to już pęknę ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek
Marek
1 rok temu

To już VII stacja.

Bolek
Bolek
1 rok temu

I powstał z kolan , by dalej gnębić naród …..

Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Ob następnym razem już się nie podniósł.
Wiem, że nie powinno się komuś źle życzyć, ale tem łachudrze inaczej się nie da.

kaczjar
kaczjar
1 rok temu

Do trzech razy sztuka? Tylko , ze na trzewci raz musoielibyśmy czekać aż 7 lat. Za długo…