fbpx

Kaja Godek chce użycia siły wobec LGBT-“Dziś neobolszewia(LGBT) znów atakuje. I słyszymy, że mamy nie używać siły, bo to niechrześcijańskie”.


Subksrybuj nas na Google News

Tym wpisem Kaja Godek współtwórca fundacji życie i rodzina, oraz pełnomocnik “Zatrzymaj aborcję” wzywa ludzi do niechrześcijańskich zachowań.

Ohydny wpis pośrednio nawołujący do zachowań niezgodnych z zasadami chrześcijaństwa, porównujący osoby z kręgu LGBT do bolszewików. Nie sposób odnieść wrażenia, że pani Godek z uwagą słuchała wywiadu jaki udzielił ksiądz profesor oko w telewizji Republika.

Ks. prof. Oko: genderyzm porównuje do komunizmu, a ateistów do bolszewików. -TV Republika

Oto cytat z jego wypowiedzi

– Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików. Wielu może się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec neobolszewków, którzy teraz tak jak Moskwa wcześniej nam ze wschodu narzucała komunizm, teraz ateiści, którzy mają dużo do powiedzenia w Brukseli, narzucają nam genderyzm, czyli neokomunizm. Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem.

Być może nerwowe wpisy pani Kai Godek wywołane są pozwami które, dostaje od osób czujących się obrażonymi. Takie niechrześcijańskie, siłowe rozwiązanie, rozwiązało by również jej problemy.

Kaja Godek zbiera pieniądze na adwokatów w internecie , kolejne pozwy wpływają.

Komentarze Internautów

Michał Pokrywka W odpowiedzi do @KaGodek W 1920 r. z bolszewikami walczyli katolicy, żydzi, grekokatolicy, prawosławni, cały przekrój wielokulturowej Rzeczpospolitej. Pani ze zwoimi ksenofobicznymi, zamordystycznymi poglądami i wychwalaniem napadów na dzieci (jak na tego 14latka) stoi tam gdzie agresorzy z 1939 r.

Piknik@PiknikNSG· W odpowiedzi do @KaGodek W 1945 alianci rozbili wojska, którymi kierowała skrajnie prawicowa dyktatura. Dziś skrajna prawica znów podnosi łeb, ale wmawia się nam, że prawdziwym zagrożeniem są mniejszości seksualne To może w 1945 alianci powinni walczyć z mniejszościami seksualnymi?

Piekarnik@karminowababa· W odpowiedzi do @KaGodekTak, pamiętamy jak bolszewicy afirmowali gejów. Pamiętamy też kto jeszcze równie głęboko ich miłował, oznaczając gustownymi różowymi trójkątami. Wiemy też kto dziś usiłuje używać tych samych argumentów. W zasadzie tak samo jak z aborcją zakazaną i w III Rzeszy i stalinowskiej Pl.

gerne@sialights· W odpowiedzi do @KaGodekJest Pani młoda, pewnie ma wiele lat edukacji za sobą, a jednak jak na Panią patrzę robi mi się przykro… dlaczego Pani porównała coś tak okropnego (związanego z wojną) do LGBT, gdzie tak naprawdę ludzie jedynie czego chcą, to akceptacji do tych, których kochają? Tu już nie o fanaberie, ale o to, ze w razie jakiegokolwiek wypadku, druga osoba nie ma nawet dostępu do tego, co się dzieje, bo nie są chociażby w związku małżeńskim, co jest zabronione w Polsce. Tu już nawet nie chodzi o małżeństwo, ale o to, ze za samo kochanie drugiej osoby, można zostać zlinczowanym. Byliśmy kiedyś najbardziej tolerancyjnym krajem pod względem kulturowym i religijnym, a teraz? Odmienność jest traktowane jako zło, gdzie tego zła tak naprawdę nie ma. Więcej pokory, ciepłego spojrzenia na człowieka – nie na orientacje. Tego Pani życzę.


Tytus@Tytus87626129· W odpowiedzi do @KaGodek i @Mariamarta410 Nic dodać,czysta chrześcijańska postawa uwzględniająca ordo caritas!Nawet Pan gdy go wkurzyli przekupnie zrobił batog i przepędził ich ze świątyni!Umiał też zdrowo ochrzanić apostołów jak byli leniwi i opieszali.Po zejściu z Góry Tabor, jak spaprali uzdrowienie epileptyka!Nie agr

Piotr Jakubowski@pietrix79 .W odpowiedzi do @KaGodekGodek czy nowa misja to zastąpienie K. Pawłowicz i obrażanie wszystkich i wszystkiego, co nie jest zgodne z Twoimi przekonaniami? Twoje antychrześcijańskie wystąpienia są żenujące!

CzBlyszczyk@CBlyszczyk· .W odpowiedzi do @KaGodekNależało by cofnąć się droga pani jeczcze z1000 lat! W owych czasach niejedno życie – o które tak teraz pani walczy-zgasło gdy siłą i bronią wprowadzano w Polsce chrześcijaństwo!Należy pochylić się nad historią i dobrze ją poznać.Porównanie walki z bolszewikami do LGBT durnowate!

Grzegorz Jasiniak@jasiniaq· W odpowiedzi do @KaGodek Słaba ta analogia, ale jeśli już „jedziemy” historią, to proponuję inne spojrzenie: osoby LGBT są w sytuacji podobnej do sytuacji polskich powstańców w czasach zaborów – walczą o uznanie ich praw, o wolność i własne miejsce w świecie…

Tymczasem coraz częściej słyszymy w kościele słowa opamiętania.

Ks. Lemański, do swoich przełożonych – “przeprosicie pobitych manifestantów”?

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”

Może tak jak w społeczeństwie, tak i w kościele dojdzie do podziału. Będziemy wybierali parafię do której, chcemy należeć, a sąsiadom z wrogich parafii zamiast witaj bracie siostro – będziemy mówić idź precz.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments