fbpx

Kanał Donalda Tuska rośnie w siłę! Poprzyj premiera [TUTAJ]


Subksrybuj nas na Google News

Donald Tusk przeszedł do stanowczej ofensywy. W serwisie Youtube pojawił się kanał: “Donald Tusk – kanał oficjalny”, gdzie przewodniczący Platformy regularnie publikuje autorskie filmiki ze spotkań z Polakami. Wnioski są straszne. Ludzie przerażeni są inflacją, drożyzną i niespotykaną dotąd skalą nadużyć w wykonaniu polskiego rządu. Dzięki “Polskiemu Ładowi” wiele małych i średnich przedsiębiorstw jest skazanych na bankructwo. Były premier obnaża prawdziwe myśli i obawy Polaków, którzy zaczęli odczuwać opłakane skutki polityki Jarosława Kaczyńskiego. Popierasz Donalda Tuska? Subskrybuj tutaj: “Donald Tusk – kanał oficjalny”

“Państwo nie może być wrogiem”

“Utrzymać się na powierzchni”

“Podatkowy chaos”

SUBSKRYBUJ KANAŁ DONALDA TUSKA – TUTAJ


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Slodkopierdzacych
Slodkopierdzacych
2 lat temu

Pegasus umożliwia tortury na ludziach m.in. stosowane fale z urządzeń naszej nowej ery,
porażające umysł ludzi i wprawiające w obłęd. Fale powodujące brak snu, wybuch agresji, brak koncentracji tak aby osłabić umysł człowieka i umożliwić tym samym nielegalne i anonimowe przesłuchiwanie oraz wyjmowanie informacji na sile. Są to po prostu nie legalne tortury robiące z człowieka obłąkanego wariata… Powinniśmy zażądać odszkodowania, chyba nie trzeba mówić od kogo….. tego nie da się wybaczyć ! latami stosowane tortury dzień po dniu…. Nowy sposób na niszczenie ludzi, którzy komuś tutaj nie pasują.. Myślę ze już pora ich odciąć od zabawki…

Jan Hann
Jan Hann
1 rok temu

„WINA” TUSKA 🟥 BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA UGRUPOWANIE, NA KTÓREGO CZELE BĘDZIE STAŁ DONALD TUSK! 🟥 Ale teraz – autentyczne, dwa dawne BŁĘDY TUSKA. 1. Wyjeżdżając Tusk pozostawił na czele Platformy kompletnych nieudaczników politycznych Budkę, Kidawę, Kierwińskiego, Kopacz i Schetynę, nawiasem mówiąc stare „gwiazdy” już mocno „przygasłe”. Nie chce mi się wierzyć, że w Platformie nie było i nie ma mądrzejszych ludzi. 2. Cała dawna polityka Platformy Obywatelskiej NIE BYŁA nakierowana na tworzenie warunków sprzyjających stopniowemu i uczciwemu bogaceniu się Polaków. Fakt jest faktem, że w Polsce było dużo biedy i nic z tym nie robiono. Sam pamiętam, jak mało zarabiałem… Czytaj więcej »

Jan Hann
Jan Hann
1 rok temu

DOBRODZIEJ 🟥 Przeciętny Polak od pokoleń jest przyzwyczajony do biedy. Do średnio pięciokrotnie niższych standardów materialnych niż w Europie Zachodniej. Dlatego bieda nie robi na Polaku większego wrażenia. Nikomu również nie przeszkadza, że Kaczyński chce POLEXIT-u i rezygnacji z pieniędzy z UE. Te pieniądze, to dla polskich przeciętniaczków czysta abstrakcja. 🟥 Jak myślicie, kto w naszym społeczeństwie zyska większą popularność w najbliższych wyborach – 1. Czy ten, co celowo utrzymuje społeczeństwo w biedzie, by co i raz efektownie rzucać ochłapy – różne plusy, wyprawki, trzynastki, czternastki? 2. Czy ten, co bez rozgłosu, spokojnie, ale mądrze i skutecznie, stworzy ludziom warunki… Czytaj więcej »