fbpx

Kardynał Stanisław Dziwisz przerywa milczenie! “Będę chciał rozmawiać, ale w ramach komisji”


1 comment, 2 Udostępnienia

Stanisław Dziwisz postanowił odpowiedzieć na dokument reportera TVN. Przypomnijmy, że kardynał notorycznie odmawiał dziennikarzowi rozmowy, tłumacząc brakiem czasu. W dniu emisji reportażu Dziwisz postanawia wystosować oświadczenie, czyli… Skąd my to znamy.

“Ksiądz Stanisław” wydał specjalne oświadczenie, w którym domaga się powołania niezależnej komisji do wyjaśnienia kwestii poruszonych w filmie.

Ponawiam propozycję, by sprawami oceny działań podjętych przez stronę kościelną w kwestiach poruszanych w filmie TVN24 “Don Stanislao” zajęła się niezależna komisja” – apeluje Dziwisz w oświadczeniu przekazanym PAP. Zadeklarował także gotowość do pełnej współpracy z taką komisją.

Uznał też, że “dobro pokrzywdzonych jest wartością nadrzędną”. “Dzieci i młodzież nie mogą już nigdy doznać w Kościele krzywd, które miały miejsce w przeszłości”

Słowa księdza Stanisława można jednym słowem włożyć między bajki. Chce znowu zyskać na czasie. Kolejne procedury potrwają wieki, a prawda o kościelnym gangu umrze, wraz z nimi samymi. Zgnuśniałymi prykami, którzy już dawno zapomnieli co to znaczy po prostu po ludzku: BYć DOBRYM!

źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Ta komisja ma być oczywiście niezależna od uczciwych ludzi. Jej skład ustala wspólnie rząd i episkopat