fbpx

Kobiety wybiorą Miss Polski.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pomimo sytuacji w naszym kraju związaną z COVID-19, 17 stycznia zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Tym razem to Kobiety wybiorą Miss Polski.

Wybory Miss w czasach pandemii.

W finale 31. Narodowego Konkursu Piękności zaprezentuje się 24 finalistek. Co ciekawe, w jury zasiądą same kobiety. Wśród nich między innymi: była Miss Polonia Ewa Wachowicz, projektantka Viola Piekut, piosenkarka Anna Wyszkoni oraz aktorka  Joanna Liszowska. 

Dla kobiet zagra Kortez.

Wybory Miss Polski odbędą się bez udziału publiczności, ale nie zabraknie muzycznych występów. Na scenie pojawią się:  Kortez, Paweł Domagała i Ania Wyszkoni.  Galę poprowadzą  Krzysztof Ibisz i  Paulina Sykut-Jeżyna. Rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży, która w 2005 roku była finalistką Miss Polski.

Uczestniczki oprócz korony i tytułu, będą walczyć także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, oraz o możliwość reprezentowania naszego kraju w konkursach piękności na świecie. Nową Miss ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 – Magdalena Kasiborska. Transmisja 17 stycznia o godz. 20:00 w Polsacie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments