fbpx

Kolejny pijany działacz PiS zatrzymany przez Policję. Radny był agresywny, Policja użyła gazu.


2.1k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News
R

adny PiS z Lublina odmówił poddania się kontroli alkomatem. Był przy tym agresywny i odmawiał wykonywania poleceń kontrolującego Policjanta.

44-latek prowadził auto pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze musieli użyć wobec niego gazu. Mężczyznę przewieziono do szpitala i została od niego pobrana krew. Wyniki mają być znane za około miesiąc.

– Kategorycznie potępiamy takie zachowania. Nie ma na to zgody – powiedziała Patrycja Rozmus przewodnicząca radnych Prawa i Sprawiedliwości w radzie miejskiej Lubina

Policja zasłania się ochroną danych osobowych. Potwierdza tylko, że stawiał opór podczas zatrzymania i nie chciał się poddać badaniu na zawartość alkoholu. 

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 15.00.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom z portalu lublin.pl zatrzymamy mężczyzna to Adam K. miejski radny z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, który wcześniej pełnił funkcję radnego powiatu.

– Nie komentuję sprawy dopóki nie ma oficjalnego postępowania – mówi w rozmowie telefonicznej z dziennikarką TVRegionalnej.pl Adam K., jednocześnie nie zaprzeczając i nie potwierdzając tej informacji.

Źródło: lubin.pl/lubin.naszemiasto.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.1k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments