fbpx

„Komenda powinien wrócić do więzienia” – twierdzą rodzice zamordowanej. Winią sąd, a nowy film nazywają “hańbą”


4 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Tomasz Komenda spędził 17 lat w więzieniu z powodu zbrodni, której nie popełnił. – ocenił niegdyś kontrowersyjny wyrok, sąd. Rodzice zamordowanej twierdzą jednak, że Tomasz Komenda ponosi winę, a nowy film przedstawiający perypetie niesłusznego pobytu w więzieniu, nazywają hańbą dla polskiego sądownictwa. Według nich, powinien wrócić do więzienia. Obecni oskarżeni czekają obecnie na wyrok.

Prokuratura obecnie domaga się 25 lat więzienia dla Norberta B. i dożywocia dla Ireneusza M. Rodzice zamordowanej Małgosi chcą, by również Tomasz Komenda wrócił do więzienia – tak na sali rozpraw stwierdziła matka 15-latki, która zginęła w 1997 roku.

Temat powrócił, bo jeden z obrońców stwierdził, że biegli popełnili błędy i w morderstwie brały udział trzy osoby. Rodzice Małgosi od razu “wiedzieli” o kogo chodzi: Komenda! To musiał być Komenda!

Według matki zamordowanej dziewczyny ślady zębów na ciele jej córki należą do Tomasza Komendy. To na ich podstawie skazano go w 2000 roku. Obecnie prokuratura twierdzi, że ślady zębów pozostawił Ireneusz M. Matka zamordowanej Małgosi zażądała kary śmierci dla oprawców jej córki, bo „Małgosia miała prawo żyć”.

Film o Komendzie

Ojciec Małgosi ma z kolei pretensje do Sądu, że pozwolił, by powstał film o Tomaszu Komendzie. Według niego to żerowanie na rodzinnej tragedii.

Produkcja filmu jest hańbą dla wymiaru sprawiedliwości, bo mógł do tego nie dopuścić, ale nic nie zrobił. A to jest film z Małgosią w tle. Kto chowa dziecko, ten to zrozumie. Bez mojej córki tego filmu nigdy by nie było. Dajcie temu dziecku spokojnie leżeć w grobie. – mówił

Rodzice wzięli też udział w pikiecie przeciwko wymiarowi sprawiedliwości i stacji TVN. Wśród banerów, które przygotowali był jeden, na którym napisano: „Sąd ostateczny i definitywny. To Małgosia zgwałciła i zamordowała aktora Tomasza Komendę”.

Czytaj także: Ekolog WWF obala kłamstwa PiS ws Czajki: Ścieki w Wiśle to nie ekologiczna bomba, to nawóz dla rzeki!


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: nczas.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Rozumiem ból rodziców, ale pomawianie niewinnego powinno się zakończyć.

Stefan Tuczyński
Stefan Tuczyński(@stefan_tuczynski)
1 rok temu

“Sady – sądami , ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Tekst z komedii , ale żal, ż zagubieni w bólu rodzice gotowi są do takich zachowań.

Arek
Arek
1 rok temu

Pytanie jaki rodzic zatroskany o dobro piętnastoletniej corki, pozwala jej isc na wiejska chochmę w sylwestra, w sytuacji gdy przebywaja tam dojrzali prymitywni i podpici mezczyzni.To skrajna glupota, czy naiwnosc a moze ignorancja?.Takie zachowania maja miejsce w rodzinach patologicznych , gdzie nie dba sie o dzieci.

Aneta
Aneta
Odpowiedź do  Arek
1 rok temu

Nie przesadzaj. Miłoszyce to prawie część miasteczka Jelcz Laskowice.
Do tego bawiło się tam więcej młodych osób. To nie była klasyczna wiejska potupaja dla meneli