Królowa Elżbieta II w zeszły czwartek zaprosiła wielu gości na zwyczajowe przyjęcie w ogrodzie. Żeby nikomu nie było nudno, złamała protokół, którego zazwyczaj wszyscy bardzo przestrzegają. Świadkowie twierdzą, że służba królowej była tym faktem mocno zaskoczona.


Królowa Elżbieta II
 – jak co roku – wyprawiła wielkie przyjęcie w ogrodach Pałacu Buckingham. Zaproszonych zostały setki gości, nie tylko z rodziny królewskiej, ale również z wielu organizacji pozarządowych. Wśród nich znalazła się Laura-Ann Barr, matka z Irlandii Północnej (na przyjęcie zaproszeni zostają również zwykli Brytyjczycy). To właśnie niepozorna pani Barr spowodowała,

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów