fbpx

Ks. prof. Oko: genderyzm porównuje do komunizmu, a ateistów do bolszewików. -TV Republika


Subksrybuj nas na Google News

Zaproszony przez Ryszarda Gromadzkiego do studia TV Republika Ks Profesor Oko z Uniwersytetu Jana Pawła II w Warszawie, wraził swój stosunek do ateistów i osób biorących udział w marszach równości.

Dziennikarz zasugerował, że środowisko LGBT “buduje mit męczeństwa” wokół tego, co zdarzyło się Białymstoku.

– Zauważmy, że ateiści, genderyści tak wiele mówią o nienawiści, dlatego że to jest ich zasadnicza motywacja często. Oni po prostu nie mogą zrozumieć, że inni mogą się kierować czymś innym niż nienawiścią, bo oni się nie kierują – powiedział w rozmowie z redaktorem Ryszardem Gromadzkim w programie Telewizji Republika “W punkt” ks. prof. Dariusz Oko.

– Nie ma w polskiej polityce człowieka, który by mówił bardziej plugawe rzeczy, za które w normalnym państwie powinien siedzieć w więzieniu. On właśnie komentując te wydarzenia mówił “organizujcie takie marsze i dajcie się pobić”. Proszę spojrzeć, jak on uczy nienawiści właśnie. Zauważmy, że ateiści, genderyści tak wiele mówią o nienawiści, dlatego że to jest ich zasadnicza motywacja często. Oni po prostu nie mogą zrozumieć, że inni mogą się kierować czymś innym niż nienawiścią, bo oni się nie kierują – powiedział gość Telewizji Republika.

Zdaniem ks. Oko, genderyści są bardzo podobni do komunistów.

– Oni są bardzo podobni do komunistów. Żeby dobrze rozumieć genderystów, trzeba rozumieć, że to są neokomuniści. Jako naukowiec piętnaście lat zajmuje się genderyzmem. Przeczytałem mnóstwo ich pozycji i to podsumowuję w ten sposób, że żeby to rozumieć, to trzeba rozumieć, że genderyzm to w dużym stopniu jest mutacja komunizmu. Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko stosują inny rodzaj przemocy. Przemoc polityczną, medialną, finansową, kulturową. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu, podobną do tej, jaką wcześniej wydali komuniści, którą w dużym stopniu na szczęście przegrali – dodał duchowny.

Zachodzi tutaj dużo zbieżności w wypowiedziach ks Profesora Oko z poglądami Biskupa Białostockiego Wojdy.

“Non possumus” (nie do przyjęcia)- to Biskup białostocki Wojda, zdopingował kato-chrześcijan do ataku na Marsz Równości

– Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików. Wielu może się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec neobolszewków, którzy teraz tak jak Moskwa wcześniej nam ze wschodu narzucała komunizm, teraz ateiści, którzy mają dużo do powiedzenia w Brukseli, narzucają nam genderyzm, czyli neokomunizm. Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem.

W odpowiedzi na powyższy wywiad księdza profesora Oko, Ks Stanisław Walczak wystosował list otwarty

Wczoraj Żyd, dziś LGBT, jutro ty – ks. Walczak

Zdaniem ks. profesora środowiska LGBT “specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy. To jest dokładnie schemat komunistyczny”.

Ks. Lemański, do swoich przełożonych – “przeprosicie pobitych manifestantów”?

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”

W naszym kraju na szczęście jeszcze mamy wolność wypowiedzi i nikt nie może iść do więzienia za krytyczne wypowiedzi pod adresem kościoła. jeżeli by tak było to może trzeba “aresztować” księdza Lemańskiego i księdza Walczaka, którzy po ostaniach wydarzeniach z Białegostoku, bardzo skrytykowali postawę kościoła.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments