fbpx

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”


Subksrybuj nas na Google News

Kato-Talib Ks. Dr Tadeusz Rydzyk nawołuje do chrześcijańskiej nienawiści. Nadszedł czas na kroku prawno-karne – apeluje Ksiądz Stanisław Walczak. To kolejny ksiądz, po Wojciechu Lemańskim który, po ataku pseudo chrześcijan w Białymstoku na marsz równości, wyraża swoje niezadowolenie z polityki kościelnej.

Ks. Lemański, do swoich przełożonych – “przeprosicie pobitych manifestantów”?

Ksiądz Walczak nie zgadza się na ciche przyzwolenie atakowania osób związanych ze środowiskiem LGBT.

Filmy i zdjęcia. Kato-lidzcy patrioci, opluwali kopali uczestników marszu równości. Policja bierna.

Ksiądz Walczak sprzeciwia się działaniom ojca Rydzyka założyciela Chrześcijańskiego koncernu mediowego Rydzyka nazywa go Kato-talibem. Jego wzburzenie wywołały słowa ojca dyrektora wygłoszone na ostatniej pielgrzymce sympatyków radia Maryja. To w zestawieniu pobiciem manifestantów marszu równości w Białymstoku przelało szale goryczy ks. Walczaka.

Cytując Ojca dyr z ostatniego zgromadzenia zwolenników Radio Maryja

Polacy powinni się jakoś mocno organizować, żeby zachować naszą tożsamość – polską, chrześcijańska, cywilizacji łacińskiej, katolicką…Widzimy jak jest inwazja tego lewactwa, LGBT, jak to nazywają – a to po prost lesbijki, geje transseksualni czy biseksualni.

Oburzenie wywołały też podziękowania białostockiej parafii dla kiboli za obronę wartości chrześcijański podczas marszu równości.

Księża dziękują kibolom, a Tusk ostro – “Tragedią jest władza, która jest ich patronem”

“Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania” – czytamy w ogłoszeniu duszpasterskim parafii św. Jadwigi Królowej .

Ksiądz Stanisław Walczak, to ksiądz który się prezesowi PiS nie kłania. Nikt w Kościele nie obnaża PiS i nacjonalizmu tak, jak ks. Walczak Jest społecznikiem, który nie tylko wsłuchuje się w głos papieża Franciszka, ale także stara się postępować zgodnie ze społeczną nauką Kościoła. Otwiera drzwi dla uchodźców, biednych i wykluczonych. Walczy z polskim nacjonalizmem, antysemityzmem i bezrozumnym kultem tzw. żołnierzy wyklętych. Pacyfista, feminista, misjonarz. 

Po kilkuletniej pracy misyjnej w Zambii w 1990 roku ksiądz Walczak wrócił i objął parafię w Dortmundzie następnie przeniósł się do  parafii św. Józefa w Bielefeldzie. Nie jest to parafia w sensie tradycyjnym. Uchodźcy i emigranci, problemy społeczne i ubóstwo części parafian, są utrudnieniem w odkryciu i rozwoju poczucia wspólnoty zarówno w społeczeństwie jak i w Kościele. Ksiądz Stanisław Walczak, lubi trudne wyzwania.

Wpis Księdza Walczaka na facebooku

Źródła pastorbonus.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments