fbpx

Ksiądz Chyła zakazuje komunii świętej dla popierających Strajk Kobiet. Brejza odpowiada.


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Fala protestów po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego opanowały cała Polskę. To już nie chodzi tylko o prawa kobiet, to już chodzi o prawa nas wszystkich, komentują protestujący.

Narracja polityków obozu rządzącego, oraz przedstawicieli kościoła wskazuje, że popierający Strajk Kobiet chcą zabijać nienarodzone dzieci.

Popierasz prawa kobiet – nie ma prawa do komunii świętej

Najpierw Jarosław Kaczyński wezwał wszystkich członków Pis do obrony kościołów. Dziś czytamy na twitterze wezwanie księdza Janusza Chyły. To bardzo aktywny duchowny, który zasypuje swoimi kontrowersyjnymi wpisami media społecznościowe.

Wzywam wszystkich katolików, którzy poprali (także w internecie) hasła #StrajkKobiet do uznania nauczania Kościoła w kwestii ochrony ludzkiego życia. Proszę Was, abyście nie przystępowali do Komunii Świętej zanim to się stanie.

Wezwanie Doroty Brejzy i internautów.

To bardzo trudny czas dla polskiego kościoła. Ukrywanie pedofilii wśród duchownych przez dziesiątki lat zbiera teraz żniwo. Afery pedofilskie w kościołach wyszły na światło dzienne najpierw dzięki filmom braci Sekielskich. Dziś okazuje się, że prawa ręka papieża Jana Pawła II ukrywa i nie udziela jasnych odpowiedzi na pytania. Rażą również bogactwa i ogromne majątki kościoła i prywatne majątki hierarchów kościelnych. Na wezwanie księdza Chyły zareagowali internauci publikując swoje wezwania;

Dorota Brejza, adwokat i prywatnie żona senatora Krzysztofa Brejzy wytknęła księżom związki z kobietami i molestowanie dzieci.

Ja zaś wzywam wszystkich księży do uznania nauczania Kościoła w kwestii celibatu. Do powstrzymania się od pouczania innych, zanim to się stanie. Chciałabym, aby księża zaprzestali także molestowania dzieci lub ukrywania pedofilii. Nie przystępujcie do Komunii, zanim to się stanie

Kolejne komentarze internautów

Eda Wzywam wszystkich katolików, którzy poparli(…) hasła #StrajkKobiet, aby w końcu przejrzeli na oczy i przyznali, że czarna zaraza krzywdzi ludzi. Kremówka chyba za to przepraszał? Co do komunii…racja, nie przyjmujcie z rąk utajonej ciotki, homofoba i kłamcy.

Dyzma EndrjuWzywam wszystkich katolików do nieprzystępowania do komunii dopóki nie będą pewni, czy ksiądz, który jej udziela nie krzywdził polskich dzieci lub nie ukrywał innego zwyrodnialca

Ministerstwo Rosołu Wzywam wszystkich katolików do uznania winy Kościoła jako instytucji w przypadku ochrony pedofilii i nieprzyjmowania Komunii Św od swietokradcow, którzy zbrukali Dom Boży, ukrywając systemowo przestępców gwalcacych dzieci.

Gowin: Dziwisz powinien odpowiadać przed trybunałem kościelnym! Nie dziwią mnie te doniesienia…


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

ten klech ma rację niech nie daje tego ciała jakiegoś chrystusa bo to kultywowanie kanibalizmu czyli ludożerstwa ale też powinno być zakazane finansowanie kościoła z naszych podatków niech się sami utrzymują anie zyć jak pasożyt na koszt nas wszystkich gdyby te środki były przeznaczoe nz ochronę zdrowia a nie na tych katabasów to dzisiaj nie było by tyle ofiar śmiertelnych ale który polak głupi to niech zdycha