fbpx

Ksiądz ostro o pielgrzymach: “Tłuszcza, hołota!”. Poszło o korzystanie z WC [VIDEO]


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Michał Woźnicki to były Selezjanin, który oczekuje na eksmisję z domu zakonnego i nie odpuszcza. W przeszłości zasłynął bulwersującymi słowami skierowanymi wobec Maryli Rodowicz oraz Beaty Kozidrak, określając je “spróchniałymi matronami”. Tym razem na celownik wziął pielgrzymów i stało się to z powodu kolejności korzystania z toalety. Kontrowersyjny duchowny postanowił odnieść się do całej całej sytuacji w charakterystyczny dla siebie, wulgarny i bezkompromisowy sposób.

Ksiądz Woźnicki ma bogatą kartotekę skandalisty, gdy przyjrzymy się jego dokonaniom na przestrzeni ostatnich lat. Zaczynając od utarczek słownych z policjantami, po zadymy z innymi kapłanami, gdzie w ruch wchodził gaz łzawiący. Duchowny to wręcz żywy symbol patologicznych zachowań, dający nieskończoną ilość materiału do tekstów na swój temat. Jednak mimo wszystko może szokować, iż Woźnicki wybrał jako cel ataku wiernych, z jakimi szedł w pielgrzymce do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie.

Woźnickiemu nie spodobało się to, że nie jest przepuszczany bez kolejki do ubikacji. Brak pierwszeństwa wprawił go w furię, którą wyładował mocnym przemówieniem. – Kapłan jest pierwszy przed staruszką. Chyba, że staruszka umiera, mdleje i trzeba na bieżąco coś robić. A nie, że wiek czy płeć mnie uprawnia do toalety, bo my jesteśmy niewiasty. A ksiądz to co? Wystarczy prosto przedstawić, że idzie z nami ksiądz, idzie z nami Chrystus. A jeżeli nie jesteście gotowi księdza uszanować na sposób chrystusowy, to nie macie do niego tytułu i prawa – pouczał wiernych. Nagranie z przemowy możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
8
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mini_strant
mini_strant
1 rok temu

Kościół przez caly czas swego istnienia poniża wiernych poprzez klęczenie, całowanie księży w rękę, wmawianie wiernym, że są niegodni, że są grzeszni już od urodzenia, że księżą są ponad nimi. Jak mawiam pisowski klakier “ciemny lud wszystko kupi” i to wykorzystuje KK ciągle strasząc swoich wiernych śmiercią, piekłem, diabłem.

Wystarczy być dżentelmenem i nie dyskryminować
Wystarczy być dżentelmenem i nie dyskryminować
1 rok temu

Zachowanie tego księża potocznie nazywamy dyskryminacją. Jezus uczył dokładnie odwrotnie choć to nieistotne kto, jeśli chodzi o ogólne zasady kultury w świecie cywilizowanym to bycie dżentelmenem to zawsze zaleta. Nie trzeba być Jezusem ani księdzem wystarczy być po prostu dżentelmenem na co księdza nie stać a dodatkowo chce mieć przywileje powołując się na postać o ktorej nie ma bladego pojęcia i postępuje dokładnie wbrew naukom swojego nauczyciela duchowego.