fbpx

Ksiądz pedofil z filmu braci Sekielskich usłyszał wyrok


6
Subksrybuj nas na Google News

Ksiądz Arkadiusz H. znany pedofil z filmu braci Sekielskich ,,Zabawa w chowanego” odpowiedział przed sądem. Trzy lata pozbawienia wolności i 10 lat zakazu wykonywania zawodu nauczyciela lub opiekuna- taki wyrok zapadł w Sądzie Rejonowym w Pleszewie. Na razie wyrok jest nieprawomocny. Prokurator Jakub Łuczak żądał 6 lat więzienia dla księdza pedofila.


Obrońca oskarżonego domagał się 1.5 roku więzienia w zawieszeniu na 5 lat. Chociaż proces zakończył się 3 marca, to dzisiaj, 8 marca, zapadł wyrok. Oskarżony przyznał się do winy i przeprosił.


,,Chcę z głębi serca pokornego bardzo serdecznie przeprosić pana Bartłomieja P.”- powiedział ksiądz w czasie rozprawy.


Oskarżony przyznał, że nigdy nie chciał nikomu zrobić krzywdy. Swoją winą obarczył ludzką słabość. Prosił również pokrzywdzonego o ,,braterskie pojednanie”, ten oświadczył, że zaakceptuje każdy wyrok sądu. Zależało mu tylko na sprawiedliwości. Stwierdził również, że nie wierzy w szczerą skruchę księdza. Oświadczył, że po przebytej terapii w stosunku do swojego oprawcy czuje głównie współczucie.

Wśród pokrzywdzonych byli także ministranci z parafii, w której pracował Arkadiusz H. Jednak większość z tych spraw sprzed lat uległa przedawnieniu. Oskarżonemu groziło aż 12 lat pozbawienia wolności. Prokuratorowi udało się wywalczyć tylko trzy z sześciu, które proponował. Ważne jednak, że ksiądz odpowie za swoje czyny.

Źródło: Polsat news


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ