fbpx

Książka Ziemkiewicza żur-nalisty dobrej zmiany, zdaniem Allegro nie jest lepsza od Main Kampf Adolfa Hitlera


1 comment, 626

Allegro odmawia sprzedaży książki Ziemkiewicza z uwagi na zawartość treści o charterze antysemickim. Jednocześnie można tam kupić niesławne dzieło Adolfa Hitlera, które także zawiera treści antysemickie.

Po ilości komentarzy w mediach społecznościowych można wywnioskować że Allegro zaraz zostanie ogłoszone wrogiem suwerena. Ale nie w tym rzecz. Wolność słowa powinna mieć też swoje granice. Nie można bezkarnie kogoś obrażać, pomawiać nie przedstawiać żadnych dowodów. Żyjemy w cywilizowanym świecie, gdzie obowiązują zasady zachowania.

Nie wezmę do ręki książki Ziemkiewicza tak jak minister Gliński nie bierze do ręki książek polskiej noblistki. Z tym że Olga Tokarczuk nikogo nie obraża, a z samych fragmentów książki Ziemkiewicza można wywnioskować że, to jest dzieło niewiele się różni od Main Kampf, ponieważ jest tak samo przesiąknięte antysemityzmem.

Czytaj Również: “Słowa o niej ani do niej nigdy nie napisałam”.Ogórek zablokowana na Tweeterze razem z Karnowskim, Pereirą Ziemkiewiczem,

W związku z tym allegro nie powinno sprzedawać moim zdaniem obydwu tych pozycji.

Ziemkiewicz i Ziobro w obronie drukarza, który odmówił wykonania druku aktywiście LGBT

Czytaj również: “Kidawa ma oddać pieniądze za wydrukowane katy” Ziemkiewicz – Dziennikarz mediów narodowych.

Rafał Ziemkiewicz stawał w obronione drukarza z łodzi, który odmówił drukowania plakatu aktywiście z LGBT. Wtedy nie widział w tym ograniczania wolności słowa.

Drukarz z Łodzi odmówił druku i to było święto wolności sumienia, a dziś odmowa Allegro to ograniczanie wolności wypowiedzi antysemickich.

Drukarz z Łodzi odmówił wykonania usługi, gdy przekonał się, że dotyczące jej treści stoją w sprzeczności z jego wartościami – oświadczył szef MS Zbigniew Ziobro,

“Nie chodziło o to, kto, tylko o to, co jest zamawiane. O treść materiałów, które były zamawiane” – zaznaczył, sprawa trafiła do Trybunału Konstytucyjnego, który zajął się to sprawą w tempie błyskawicznym. Trybunał ze zrozumiałych względów nie zaskoczył swoim postanowieniem.

Zdaniem Ziobry ten wyrok miał być świętem wolności sumienia i wolności gospodarczej. Dziś allegro odmówiło sprzedaży książki Ziemkiewicza ponieważ jej treść zawiera treści o charakterze antysemicki. Aktywista LGBT nie miał zamiaru drukować treści, które mogą kogoś obrażać, a książek Ziemkiewicza czyni to wprost i dzieli Polaków, bo nie każdy w tym kraju mus

Czytaj również: Do tego nie trzeba kończyć prawa. Nie mieszajcie ludziom w głowach! Prof. Matczak poucza dziennikarza dobrej zmiany.

Antysemityzm w Polce z roku na rok silniejszy. Po co szukamy wroga na siłę? Może to tylko sprawdzone metody propagandowe władzy.

Podsycanie antysemityzmu nie bierze się znikąd. Jest po prostu na to przyzwolenie władz. W narodowych mediach możemy usłyszeć klasyczne antysemickie wypowiedzi typu “Żydzi sami wysyłali innych Żydów na śmierć, a dziś próbują obciążyć tą winą innych”. „Żydzi chcą od nas pieniądze” Żydzi mają tupet” „Żydzi monopolizują cierpienie” itd

Antysemityzm na piłkarskich stadionach

“Jazda z Żydami! Waszym domem jest Auschwitz! Do gazu!” Takie przyśpiewki bezkarnie wykrzykiwane są na stadionach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 626

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HENRYK
HENRYK
2 lat temu

ZIEMKIEWICZ TO ZNANY DZIENNIKARSKI PARCH – NO I ZDEKLAROWANY PiSdzielec SZKODA CZASU NA CZYTANIE TAKIEJ ORDYNARNEJ PROPAGANDY ,KTÓRA WPISUJE SIĘ W CHAMSTWO INNEGO CHAMA Z NOWOGRODZKIEJ