fbpx

Kukiz: Politycy ćpają. Wprowadzić narkotesty do sejmu


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Paweł Kukiz był w poniedziałek gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Wypowiadał się głównie w kontekście współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, jednak dużą uwagę internautów przykuła opinia Kukiza w sprawie zażywania narkotyków przez polityków.

Kukiz został zapytany, czy wciąż uważa, że w Sejmie powinny się znaleźć narkotesty dla polityków. Podkreślił, że utrzymuje swoje stanowisko i uznaje to za dobry pomysł.

Podkreślał, że jest muzykiem od 30 lat i wie  jak zachowują się osoby po amfetaminie czy innych narkotykach. Stwierdził, że z tego co zaobserwował zdarzają się na Wiejskiej wystąpienia “nadpobudliwych posłów”, którzy są zwyczajnie naćpani.

Na pytanie kto według niego bierze więcej narkotyków: politycy czy muzycy, odpowiedział: – Chyba porównywalne w tych grupach.

Paweł Kukiz przyznał, że ze strony Zjednoczonej Prawicy padła propozycja wysokiego stanowiska dla polityka z jego ugrupowania. Nie zdradził jednak, jaka to była propozycja i kogo dotyczyła.  Zapewnił, że do Prawa i Sprawiedliwości wstępować nie zamierza, ale współpracy nie wyklucza. Celem Kukiz’15 mają nie być “ministerstwa czy spółki”, ale uchwalenie ustaw, na których Kukiz’15 zależy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments