fbpx

Lotna Brygada Opozycji- do więzienia! – Roman Giertych donosi Błaszczakowi. “Krew za krew” Przeglądamy wszystkie dowody – filmy.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] L [/boombox_dropcap]

otna Brygada opozycji to grupa osób, która w satyryczny i prześmiewczy sposób przedstawia kolejne afery PiS. Ostatnio są bardzo zajęci, ponieważ partia rządząca dostarcza im masę materiałów.

List do Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka.

Szanowny Panie Ministrze!

Dowiedziałem się, że zamierza Pan poprzez prokuraturę ścigać terrorystów z grupy Lotnej Brygady Opozycji. Brawo, brawo, po trzykroć brawo panie Ministrze! Nie można pozwolić, aby wrogie czołgi bezkarnie buszowały po głównym placu Warszawy. Plac na którym spoczywa spiżowy wzrok pomnika profesora Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego musi na zawsze być wolny od wrogich sił pancernych! Jeszcze bardziej niepokojące było przenikanie obcej marynarki wojennej do fontann placu, gdzie zdaje się na stałe zainstalowała się łódź podwodna w/w brygady. Ta hańba polskiej marynarki wojennej może być zmyta tylko krwią! A przynajmniej zarzutami. Nie może być tak, że po stolicy pływają sobie bezkarnie łodzie podwodne, a okręty podwodne Marynarki Wojennej stoją nadal uziemione ze względu na potrzebę wymiany części do kotłów parowych (trudno dostępnych w obecnych czasach). Apeluję do Pana, aby następnym razem, przed kolejną miesięcznicą, nasze stawiacze min zaminowały akweny w stolicy, aby uniemożliwić wrogie przenikanie. Nadto w tej sytuacji pomysł Pańskiego Wielkiego Poprzednika – Marszałka-Seniora Antoniego Macierewicza, aby przenieść siedzibę Marynarki Wojennej do Radomia wydaje się w pełni uzasadniony. Skoro już stolica jest wystawiana na ryzyko wrogich odwiedzin obcych okrętów podwodnych, to czas bazę marynarki wycofać dalej na południe (nadto jak powiedział pan minister Suski ewentualna ewakuacja samolotami marynarzy do Afryki byłaby szybsza z Radomia, niż z Warszawy).
Panie Ministrze! Bez Pana nasz kraj zostałby bezbronny wobec ataków tej lotnej brygady. Można powiedzieć o Panu i Pana współpracownikach słynne zdanie Churchilla: jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu. Niech Pan ratuje naszą stolicę! Tylko w Panu nadzieja!

Roman Giertych

PS Zauważyłem, że w stawie niedaleko mojego domu coś zabulgotało. Czy może Pan pilnie wysłać na miejsce prokuraturę?

Marynarka wojenna w Radomiu – to niestety nie żart

Ministerstwo Obrony Narodowej planuje przenieść do Radomia siedzibę Stoczni Marynarki Wojennej.

– Wybór to nie przypadek. W Radomiu znajduje się centrala Polskiej Grupy Zbrojeniowej i – jak mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Wojciech Skurkiewicz 

Decyzja o zarejestrowaniu stoczni w Radomiu cieszy prezydenta miasta Radosława Witkowskiego. Jego zdaniem, będzie to miało znaczenie dla gminnych finansów, bowiem każda spółka prawa kapitałowego jest zobowiązana płacić CIT, czyli podatek dochodowy od osób prawnych, w miejscu, które jest jej siedziba. 

To oczywiście jest jak zwykle półprawda Pisowska, ponieważ radomska Centrala Polskiej Grupy Zbrojeniowej nie przynosi żadnych dochodów, więc o podatkach od dochodów zapomnijmy.

Czołg ośmieszył PiS , a oni nie maja poczucia humoru


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek Berger
Leszek Berger
4 lat temu

To, że Mariusz Błaszzczak się błaźni, to zwyczajna rzecz. Jak mu nawet szef nie rozkaże, to on to sam z siebie też potrafi. Ale że przy tej samej okazji również Bartek Sienkiewicz własnoręcznie zachowa się jak
pisowski baran, to mnie jednak trochę zaskoczyło.

żul
żul
3 lat temu

W stoczni w Radomiu będą budowane okręty podwodne. Po ukończeniu budowy takiego okrętu będzie on wodowany w sraczu, po czym rurami kanalizacyjnymi przepłynie do rzeczki Pacynka, a następnie do Wisły, którą już bez problemu dostanie się do Gdańska na podniesienie bandery.