88
K

adencja obecnej liderki Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer kończy się w 2021 r., jednak Lubnauer złoży w niedzielę rezygnację ze swojej funkcji. Nowoczesna “nie będzie już kobietą”.

Delegaci wybiorą nowego lidera; ma nim zostać obecny sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka. Z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej wynika, że Lubnauer pozostanie w zarządzie Nowoczesnej. Zamkniętymi drzwiami delegaci dokonają wyboru nowego przewodniczącego partii. Około godz. 13 planowany jest briefing prasowy.

Liderzy PO i Nowoczesnej nie cieszą się zaufaniem Polaków. W związku z tym decyzja Lubnauer wydaje się bardzo odpowiedzialna i rozsądna

Najnowszy sondaż Ibris dla Onet. Schetyna najbardziej nielubiany w historii jego kariery.

W PO coraz więcej działaczy domaga się zmian personalnych. Swój akces do kandydowania na fotek przewodniczącego partii zgłosił Borys Budka, aktualnie szef klubu parlamentarnego KO

Na facebooku powstają już grupy poparcia dla tego kandydata

Budka na szefa Po ! Fani i Sympatycy Borysa Budki

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

88

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów