fbpx

Łukasz Szumowski na Wyspach Kanaryjskich. “Nie ma oszczędności, ale uzbierał”


2 comments, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Łukasz Szumowski 18 sierpnia odszedł z Ministerstwa Zdrowia, a teraz odpoczywa. Jak donosi “Super Express” były minister pływa jachtem podziwiając uroki Morro Jable na Fuerteventurze na Wyspach Kanaryjskich.

Gazeta przypomina, że Łukasz Szumowski pod koniec lipca musiał przerwać swój urlop. Wrócił z Suwalszczyzny do Warszawy z powodu znacznego wzrostu liczby zakażonych koronawirusem.

Mówił wtedy tak:

Dzisiaj składam rezygnację z funkcji ministra zdrowia (…). Nigdzie nie znikam, nie odchodzę, pozostaje posłem, pozostaję w przestrzeni publicznej, będę pełnił funkcje publiczne. Oczywiście wracam do zawodu, do mojego wyuczonego zawodu (…), chciałbym wrócić do instytutu, do kliniki, chciałbym leczyć pacjentów

Czytaj także: Samochód Patryka Vegi skonfiskowany. Krystyna Pawłowicz złośliwie reaguje.

Wakacje w samotni.

Tego samego dnia, w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Michałem Dobrołowiczem, zapowiedział, że wybiera się teraz na “wakacje w samotni, żeby zresetować swoją psychikę”. Na pytanie, czy będą to wakacje w Polsce, Szumowski odpowiedział: “Zobaczymy. Samotne, bez kontaktu z ludźmi, to jest dla mnie w tej chwili kluczowe, bo te 4 lata mojej pracy w rządzie to był niezwykle intensywny czas kontaktu z ludźmi. I trochę potrzebuje takiej samotni, gdzie mógłbym psychikę swoją trochę zresetować”. Na zdjęciach zamieszczonych w “Super Expressie” widać Szumowskiego na jachcie w towarzystwie innego mężczyzny.

Pod koniec lipca w Polsacie Łukasz Szumowski przyznawał, że “jadąc za granicę, trochę ryzykujemy”. Może się zdarzyć, że epidemia gdzieś “wybuchnie” i będziemy “zamykali powroty”; takie jest ryzyko wyjazdów w czasie pandemii – informował ówczesny szef resortu zdrowia.  Z kolei w połowie kwietnia w RMF FM twierdził, że “o takich wakacjach, jakie mieliśmy do tej pory, możemy zapomnieć”

Nie ma żadnych danych naukowych, które mówią, że epidemia wygaśnie latem. Na świecie, gdzie temperatury są dużo wyższe, niż w Polsce, wirus jest obecny. Z epidemią będziemy borykać się przez rok. Tyle w mojej ocenie będzie trwała epidemia

Czytaj także: Asystent posłanki lewicy: Kanthak (PiS) proponował mi seks oralny.

źródło: rmf24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aureliusz
Aureliusz
1 rok temu

Na Fuerteventurze nie żadnych zakażeń

Sebooo
Sebooo
1 rok temu

I niech się bawi zazdrość was wzięła trolle jebane !!!!