fbpx

Magdalena Ogórek w niebezpieczeństwie! Czy dostanie ochronę?


Subksrybuj nas na Google News

Magdalena Ogórek to jedna z najpopularniejszych osób związanych z obecną TVP. Praca w mediach Jacka Kurskiego dała jej duży rozgłos, ale okazuje się, że i problemy. O sprawie napisał “Super Express”. Kontrowersyjna gwiazda, znana z bezkrytycznego podejścia do obecnej władzy, dorobiła się psychofana. Mężczyzna nie daje jej spokoju od wielu miesięcy, skutkiem tego sąd musiał wsadzić go do aresztu z powodu nękania Ogórek.

Według informacji podanych przez “Super Express” problemy gwiazdy TVP zaczęły się w listopadzie 2021 roku na premierze jej książki. Podczas imprezy z tego okazji pojawił się mężczyzna, który próbował ją zaatakować! Mariusz M. wysyłał wcześniej pogróżki, a gdyby nie interwencja będącej w pobliżu policji, Ogórek byłaby w dużym niebezpieczeństwie. Finalnie sprawa ataku znalazła się w sądzie, 44-letni prześladowca dostał zakaz zbliżania się do byłej kandydatki na prezydenta.

Jednak pierwszy wyrok nie ostudził w żaden sposób jego natarczywości – psychofan ciągle wysyłał Ogórek wiadomości. W wyniku tego trafił na pół roku do aresztu. Policja znalazła w mieszkaniu mężczyzny artykuły prasowe na jej temat, są przesłanki świadczące, iż może być niepoczytalny. Magdalena Ogórek żyła w ciągłym niebezpieczeństwie, bojąc się od własne życie. – Gdyby ten mężczyzna miał przy sobie nóż, mogłoby dojść do nieszczęścia – stwierdziła w rozmowie z “Super Expressem”. Psychofan gwiazdy wyjdzie z więzienia pod koniec czerwca. Czy nadal będzie stanowił wtedy zagrożenie, a gwiazda TVP znajdzie się pod ochroną?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
crash
crash
1 rok temu

Kto mieczem wojuje…

Gaga
Gaga
Odpowiedź do  crash
1 rok temu

Od miecza ginie

Rządy PIS gorsze od choroby
Rządy PIS gorsze od choroby
1 rok temu

Pół roku więzienia za gadanie ? To już rzeczywiście polska policja sięgnęła dna. Kara jest całkowicie nie adekwatna do czynu. W sumie nikogo nie skrzywdził podczas gdy sam został skrzywdzony przez uwięzienie. nazywajmy rzeczy po imieniu w państwie PIS nie ma już demokracji tylko pisowska dyktatura. Proszę sobie sobie przypomnieć ilu ludzi wykończył PIS nie licząc katastrofy Smoleńskiej i setek tysięcy bezobjawowych zgonów głównie wśród emerytów, którzy z racji najniższej aktywności umierali na choroby przewlekłe i brak pomocy medycznej. Moje szczere życzenia śmierci dla rządu dobrej zmiany.